Za borovicovým hájem (2012)

více jak dvouhodinová nuda! Gosling jako zlý, blondatý, potetovaný padouch? to je směšné :-) Cooper totéž těmhle sladoučkým hercům fakt záporáky nebaštím sorry...

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

skvělý námět! bohužel obrovský potenciál zcela nevyužit :/ ještě mrknu na druhou sérii, třeba změním názor..zatím průměr v porovnáním co nám nabízí jiné seriály, konkurence je hold velká..

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

nejslabší film ze série SW bohužel nemůžu si pomoc! Kylo ren? panebože kde vzali toho herce, absolutně nudný projev, spíše byl směšný než aby budil respekt, opravdu ostuda!

Rogue One: Star Wars Story (2016)

jednoduchý příběh obalený do SW světa, nic jiného jsem ani nečekal takže pro fandu SW prostě fajn záležitost, bavilo mě to více než nudná epizoda VII.hlavně co se týče výběru herců! rogue one jasně vede! Vaderova akce taky nebyla špatná, dostal jsem co bylo očekáváno.

Já, pomsta (2016)

Dvojka Travolta&Meloni me fakt bavila, dobry relax :-)

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Starej mazak Clint to porad umi sakra, doufam, ze svuj odchod do filmoveho důchodu odlozi :-) a skvely Tom Hanks ovsem, ten to ani jinak neumi.

Živí mrtví - Ranaři (2016) (epizoda)

klasika TWD první díl našlapaný a poté nuda až do poslední díl tě naláka na další sérii, ale už jsem si zvykl :/