Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Neuvěřitelně nahodnocený seriál. Ano, pokud máte vyžehlit kopu prádla nebo uklidit celý byt, jako zvuková kulisa může obstojně posloužit. Jinak jde o typicky plitký, neinteligentní americký sitcom, ze kterého teče ne cukr, ale přímo jesenka ve tvaru srdíček podobná snad jen Sedmému nebi. Postavy krajně nesympatické a nepochopitelně se chovající, děj trapně natahovaný ve snaze vycucat z té hromady lejen ne béčkový, ale céčkový vtip.. A to nemluvím o tom, že každá třetí "hláška" je okopírovaná tu z Friends, tu z Two and a half men, My name is Earl či Simpsonů.. Zkrátka oddechová zábava pro masy, při které je možné definovat parabřidlici a ortobřidlici, aniž bys o něco ze seriálu přišel. Ale co mě opravdu přivádí k šílenství je fakt, že ať už hlavní hrdina, či jeho více či méně "vtipní" kamarádi, dokáží za jednu epizodu změnit na konkrétní věc názor mnohdy až stopadesátkrát, aby nakonec dospěl k tomu nejméně pochopitelnému závěru.. 2* za Barneyho a občasnou telepatii mezi ústřední pěticí.