Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál)

How I Met Your Mother

• SK název

Ako som spoznal vašu mamu

H.I.M.Y.M

(neoficiální název)

HIMYM

(neoficiální název)

Komedie / Romantický

USA, 2005, 208x22 min

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, David Henrie, Lyndsy Fonseca, Alexis Denisof, Jayma Mays, Eva Amurri Martino, Morena Baccarin, Amy Acker, Mandy Moore, Valerie Azlynn, Danica McKellar, Elizabeth Bogush, Preston Bailey, Heidi Klum, Hayes MacArthur, Michael Trucco, Bob Saget, Tom Lenk, David Burtka, James Tupper, Erin Cardillo, Britney Spears, Sarah Chalke, Eric Allan Kramer, Neil Jackson, Nikki Griffin, Sharon Madden, Maggie Wheeler, John Cho, James Van Der Beek, Enrique Iglesias, Harry Groener, Jane Seymour, Patricia Belcher, Abigail Spencer, Ashley Williams, Lucy Hale, Jessica Barth, America Olivo, Alyssa Shafer, April Bowlby, Anne Dudek, Floyd Van Buskirk, Nate Torrence, Vanessa Lee Evigan, Lindsay Price, Camryn Manheim, Samm Levine, Kathleen Rose Perkins, Caroline Lagerfelt, Jacqueline Piñol, Rachel Specter, Alan Thicke, Deanna Russo, Erinn Bartlett, Busy Philipps, Vanessa Minnillo, Katie Walder, Hallie Lambert, Megan Mullally, Kristen Schaal, Kelly Stables, Arielle Vandenberg, Heidi Herschbach, Betsy Rue, Marshall Manesh, Martin Starr, Michele Nordin, Orson Bean, Michelle Noh, Adriana Lima, Laura Prepon, Cedric Yarbrough, Robert Wisdom, Wayne Brady, John Getz, Darcy Rose Byrnes, Eric Braeden, Nicole Taylor, Alexis Krause, Beth Riesgraf, Danneel Ackles, Renée Taylor, Shammy Dee, Courtney Ford, Buck Kartalian, Rachel Bilson, Christine Woods, Scoot McNairy, Jamie-Lynn Sigler, Raquel Alessi, Jae Head, Amanda Peet, Will Forte, Meredith Scott Lynn, Jennifer Lopez, Kate Micucci, Deanna Webb, Zachary Gordon, Kevin Heffernan, Christina Pickles, Malin Åkerman, Carrie Underwood, Dwight Hicks, Heather Morris, Selita Ebanks, Michael York, Rick Malambri, Michele Boyd, Joe Manganiello, Tess Parker, Catherine Reitman, Camila Greenberg, Jon Bernthal, Jennifer Morrison, Kim Kardashian, Jorge Garcia, Sarah Campbell, Tiffany, Kyle MacLachlan, Bob Odenkirk, Nicole Scherzinger, Virginia Williams, Dawn Olivieri, Vanessa V. Johnston, Cristine Rose, Candice Accola, Ray Wise, Annie Ilonzeh, Steve Little, Nazanin Boniadi, Mark Cirillo, Katy Perry, Johnny Palermo, Melissa Molinaro, John Lithgow, Geoff Stults, Chris Romano, Kenny Rogers, Richard Gant, Lisa Catara, Phill Lewis, Chris Kattan, Christine Scott Bennett, Lindsay Sloane, E.E. Bell, Riley Thomas Stewart, Peter Bogdanovich, Kathleen M. Darcy, Jayden Lund, Kal Penn, Katie Holmes, Bryan Cranston, Ben Vereen, Marshall Cook, Olga Fonda, Melissa Ordway, Michael McCafferty, Matthew Moy, Jenae Altschwager, Kelly Curran, Jamie Hagan, Sonia Rockwell, Bar Paly, Tina Casciani, Gattlin Griffith, Ryan Pinkston, Gabrielle Allan, Brenda Koo, Chi McBride, Conan O'Brien, Bill Suplee, Chasty Ballesteros, Taran Killam, George Cheung, Ken Barnett, Morgane Slemp, Dimitri Diatchenko, Lennon Parham, Luka Jones, Becki Newton, Chris Elliott, Julianna Guill, Michael Rupnow, Suzanne Ford, Rob Huebel, Amir Talai, Marcus Folmar, Caitlin Wehrle, Clark Gilmer, Kathy Uyen, Katie Savoy, Shelby Zemanek, Heather Nichols, Ed Brigadier, Khary Payton, Martin Short, Andrew Caldwell, Brent Tarnol, Jacob Witkin, Vanessa Ross, Alec Medlock, G.J. Echternkamp, Napiera Groves, Choice Skinner, Carter Bays, Craig Thomas, Jon Paul Burkhart, Ashley Benson, Jess Rowland, Chase Ellison, Hollie Winnard, Kyle Bornheimer, Laura Soares, Jennifer Lothrop, Chelsea Gilligan, Benton Jennings, Natalie Denise Sperl, Ralph Macchio, William Zabka, Cristin Milioti, Casey Wilson, Moon Unit Zappa, Peter Gallagher, Seth Green, Mike Tyson, Brooke D'Orsay, Tenille Houston, Ailsa Marshall, Nicole Zeoli, Christine Joaquin, Frances Conroy, Rebecca Budig, Amber Stevens, Anna Zielinski, Russell Vance Bailey, Irene Choi, Jesse Heiman, Melissa Tang, Saba Homayoon, Stephanie Faracy, Jackie Geary, Alyshia Ochse, Vanessa Vander Pluym, Milynn Sarley, Necar Zadegan, Will Shadley, Tara Holt, Katie A. Keane, Nicole Foster Callahan, Joey Diaz, Keegan-Michael Key, Anisha Adusumilli, Andrew Rannells, Matt Jones, Katie Gill, William Schallert, Arianna Huffington, Josh Abraham Webber, Alexandria Sounis, Hong Chau, Celeste Thorson, Lindsey Morgan, Brandi Burkhardt, Ira Ungerleider, Jon Dore, Jessica Gardner, Yves Bright, Joseph Russo, Gloria Calderon Kellett, Jonathan Morgan Heit, Brooke Lynn Howard, Mircea Monroe, Todd Stashwick, Rachael Markarian, Brooke Mackenzie, Jeff Probst, Nicole Hayden, Ron Roggé

Komentáře uživatelů k filmu (2 573)

Původní pětihvězdičkové hodnocení by bylo pro celý seriál dost zavádějící. První série byly opravdu skvělé, ale od půlky už to šlo s kvalitou hodně dolů. Dnes v průběhu 9. série jsem se sledováním skončil (možná jsem to měl udělat už před rokem ... nebo před dvěma :)(29.1.2014)

Já fakt říkal, že seriály jsou ztrátou času?! Hanba mi. I v půlce třetí série málem dokonalé naplnění konceptu situační komedie... To jsem říkal původně, po stávce a během marné čtvrté série šla kvalita rapidně dolů. Velmi smutný pád z oblak na tvrdou zem průměrnosti - hvězda dolů...(29.4.2008)

Mmm...let's say I was eating a sandwich. Možná je trochu brzy rozplývat se po třetí sezóně nad skvělostí tohoto seriálu, ale pro mě osobně jsou Přátelé mrtvi;) Nebo bych měl spíš říct "lawyered". Není tu žádné vždy a všude alternativní individuum ani pohledný tupounek, kteří mě opravdu vytáčeli svojí víceméně zbytečností, a když se přidá (alespoň zatím) velmi promyšleně působící scénář plný vtipů na velmi rozdílná témata a velmi rozdílného druhu (obzvlášť si ulítávám na hrátkách s intonací), pak jen tleskám a vykřikuju společně s týpkem, jehož srdce je ukryto kdesi velmi hluboko pod skvělými obleky: "Awesome, awesome!!" Ještě nepoužívám to slovo na "L", to až jestli se kvalita udrží do páté sezóny, kde bych fakt už doporučil tu svatbu:) Nebudu citovat hlášky, protože bez kontextu obvykle pozbývají kus svojí síly, ale řeknu vám, že na Dirty Dancing se už nikdy nebudu dívat stejně:)) Prozatím plných 100% a respect to Enrique Iglesias, že si ze sebe dokázal takhle udělat prdel...pokud to teda tak pochopil:) Výše uvedené platilo pro první tři série...čtyřka je taková nemastná neslaná, vleče se odnikud nikam, vyloženě vtipný moment aby člověk pohledal, a až na čestné výjimky typu The Naked Mana nebo švédských architektů to prostě shazuje hodnocení seriálu o třídu níž, protože samotná čtvrtá série je tak na 60%. Doufám, že pětka to srovná... A pětka to téměř srovnala - parta je zpět v plné síle aneb gratulujeme k narození potomků, ale šup šup do práce, holky. Opět to až na výjimky funguje na výbornou - drobný problém ale je, že už se neposouváme nikam dál a luxusní kousky jako romanťárna s Viktorií nebo two-minute-date už nejsou k mání. HIMYM si vytvořil svůj styl humoru, a na něm staví a jím (a ničím jiným) diváka baví. Je to fajn, ale už dovedete odhadnout, kdo bude jak reagovat. Zábava je to stále víc než dobrá, ale pro pátou sérii je to osmdesátka. Šestá série jako by nejzjevněji demonstrovala "dospívání" postav, všichni bez výjimky bilancují a stávají se někým (trochu) jiným, než byli na začátku. Není to zlé, a jelikož jsem víceméně v té správné věkové skupině, rozumím tomu. Ale mám k tomu taky svoje výhrady:) O zábavě platí to samé, co u série 5, ale postava Zoey byla šlápnutí vedle. Jak mám Jennifer Morrison rád v Housovi, tak tady byla hrozná, a navíc opravdu vedlejší, žádná "další Tedova osudová žena". To Kyle MacLachlan, to byla výrazná postava:) A Katy Perry, to je guest starring na potlesk vestoje:) John Lithgow bohužel perfektně hraje, ale nebudete ho mít rádi, protože kazí zábavu. Má rozhodně svoje místo, ale kvůli super hereckým výkonům se na HIMYM nedívám. Navíc mě mrzí, že se tu scénáristi tak nějak vybodli na nějakou morálku, a nejenom že z Marshalla dělají zodpovědného tatíka od rodiny, který se rozumně rozhodne pro korporátní zmrdismus (byť je určitá snaha to relativizovat), ale ke konci už se nebojíme objektivní protiprávní sviňárny, abychom mohli žít dál. Deziluze dospělosti a reálného života, fajné, ale opět - kvůli tomu se na HIMYM nedívám;) Šestá série je za 70% a doufám, že za dosud ohlášených osm sezón opravdu, ale opravdu nepůjdeme. Stále ovšem platí moje PS: Heidi, jsi anděl;) A někdy tě chci vidět v záporné roli:)(25.3.2008)

HI, SCHERBATSKY! Jo, to znám, jen mě fakt překvapuje, že seriál mi nepřipadne ani zvlášť originální, ani vyloženě zábavný a já jsem fascinován a těším se na další díly jak malej Jarda. Parta lidí, ke kterým bych chtěl stoprocentně patřit. Na konci páté řady je ale to hledání přece jen už trošku únavné. A já končím! 70%.(7.6.2011)

Není to seriál špatný, jenom v naprosté většině ohledů průměrný a po čase (hlavně zásluhou chování hlavního hrdiny) dosti otravný. 65% Zajímavé komentáře: Gemini, Jeanne, viperblade, ScarPoul, TomBar, HawkeyP(18.9.2008)

Situační komedie může být jako (sub)žánr konečně doceněna, protože tohle dílo tahá zažité pravdy o partnerských vztazích skrze podbízivou formu trefných hlášek a zároveň se nebojí ani rozněžněné romantiky, která upřímně hřeje. Neil Patrick Harris je od teď nadlouho hlavním mentorem ryzího komediantství a Alyson Hannigan dokazuje, že sexem s flétnou na hudebním táboře to neskončilo. Awesome, totally! PS: Barneyho výlet do San Franciska patří k absolutně nejfantastičtějším momentům, které tento seriál nabídnul. Edit: Od čtvrté série je jasný posun směrem do tradičních sitcomových vod. Sranda to sice pořád je, ale už ne tolik uvolněná a sympatická. Z nostalgie ale stále sleduju.(13.7.2008)

Spoilery: Podle mě osobně přeceňovaná a nehorázně nevyrovnaná moderní kopie Přátel (s obdobně silným castingem? Možná, uvidíme). Jsou tu výjimečné momenty, díly, kdy jsem umíral smíchy, ale stejně tak tu je velké množství toho, co mi nesedlo, nepřišlo vtipné a v čem mi seriál přišel (jako většina ostatních amerických) přetažený svou délkou/počtem sezon. Třeba taková poslední sezona prostě není skvělá a ten nápad, jeden svatební víkend roztáhnout na 23 (24) dílů je pro mě prostě jen odrazem celkového pohledu na seriál. Vrcholem byl konec. Do poslední pětiminutovky jsem měl chuť tomuhle seriálu dát o hvězdu víc, napsat vlastnoruční poděkování autorům a se slzou v oku si říct, že aspoň někdo v tomhle televizním světě "má koule" na pořádný konec (a to pro mě ten no-happyend prostě byl, stejně jako smrt matky, stejně jako konec legen-robin-barney-dary manželství... tohle ve mě vyvolalo emoce, tohle byl TEN konec). Bohužel, poslední pětiminutovka to poslala pro mě osobně zase tam, kde to bylo. K nevyrovnanosti. Díky, tak třeba zase někdy.(5.4.2014)

Po opravdu dlouhé době se setkávám s klasickým komediálním seriálem, který mě pobaví, který si zamiluju, a na který budu v jednom kuse myslet. Klasická dvacetiminutovka, výborní herci. Nutnost si je zamilovat. Vrací se mi doba, kdy jsem si zamiloval Přátelé a sledoval každý jejich díl, uslintávající si na kabát. How I Met Your Mother je možná klasický příběh o vztazích, o přátelích, ale především je to zábava, která potěší. Jako v každém seriále je tu jeden hodně citlivý, jeden hodně velký magor, pár ženských. Dobře se to skloubí dohromady. Ani bez jednoho by to totiž jinak nešlo. Když bych jinak popsal jak mě tento seriál dostal, tak bych řekl asi to, že jsem na první sérii koukal celou noc a šel spát až v půl šestý ráno, a to ještě ani ne na dlouho, protože mi to nedalo a okamžitě jsem se pustil do další. Paráda. (9/10)(15.8.2008)

Creator: Carter Bays, Craig Thomas .. S tímto seriálem mám ...wait for it...(30.11.2009)

Jeden čas byl himym mým nejoblíbenějším současným sitcomem. Skvělá partička sympatických hrdinů, každá epizoda fungovala doslova jako dávka dobré nálady. V první sérii jsem vyloženě toužil být v New Yorku a zažívat ty vtipné okamžiky společně s Tedem, Robin, Barneym, Marshalem a Lily. Postupem času však dochází ke zbytečnému natahování, postavy se vůbec nikam nevyvíjí (ačkoli seriál samotný se snaží tvrdit že ano) a kvalita humoru znatelně upadá. V první sérii himym působil "jako ze života" - opravdu jsem cítil, že tohle se tam někde za velkou louží může odehrávat. Ale dneska, v době konce páté série? Himym je už totálně odtržený od reality, dějí se věci, které by se nikdy stát nemohly, většině hrdinů už jsem dokonce přestal fandit. První cca dvě sezóny ze extra silných pět hvězd, potom to klesá na čtyři, za pátou sérii bych dal jen tři hvězdy.(1.6.2010)

__How I Met Your Mother: 3.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $953,547 //počet predaných kusov 36,689║ __How I Met Your Mother: 4.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $3,106,257 //počet predaných kusov 124,300 ║ __How I Met Your Mother: 5.sezóna ▐ Tržby za predaj DVD v USA $7,564,694 //počet predaných kusov 287,386 (18.1.2011)

Jak jsem poznal několik povrchních maloměšťáků...z New Yorku.(15.10.2010)

Ách, Robin .. už v The L Word jsem ji hltala každým pohybem. Dnes jsem si dala maraton několika epizod HIMYM a kdo tam nehraje jednu z hl. postav .. :) // Už mám za sebou všechny díly a (?) - zjistila jsem, že když si člověk jede maraton, seriál se stane závislostí a divák ho musí vynášet chtě / nechtě do nebes. Jakmile sleví a dá si pauzu, rozsvítí se mu a zjistí, že to vlastně až taková bomba není.(9.2.2009)

Tam kde Přátelé skončili pokračují... Vlastně také Přátelé, akorát v jiném obsazení. Vtipné to je sice dost, ale lacině mravokárné snad ještě více. A jak jsou všechny postavy dobře napsané (a ostatně i zahrané), tak ta hlavní je jejich přesný opak. Je totiž na zabití již od prvních epizod. Na což doplácí seriál jako celek a je to škoda.(1.7.2009)

Seriál u kterého si vždycky báječně odpočinu a jsem po dokoukání dobře naladěn. Vždycky tam jsou perfektně vypilované fóry. Postavy jsou dokonalé, ale nejradši mám stejně Barneyho. Neil Patrick Harris už v životě nemůže mít lepší roli.(3.7.2008)

Občas nějaký povedený vtip, občas silně nesnesitelné chování/jednání/moralizování. (3,5*) .......... Update: tak už jsem si na ně zvykla (v rámci možností mý nesnášenlivý duše) a dneska mě napadlo, že bych tomu vlastně mohla dát i čtyři, když se na to tak "v pohodě" kouká - ale pak jsem večer viděla 12. díl 3. série (svatej Patrik) a málem se poblila - to "zpytování svědomí" bylo příšerný. Úplně mě to snad skoro i mrzí neboco. Ach jo.(6.9.2010)

S komentářem k How I Met Your Mother jsem čekal opravdu dlouho. Nechtěl jsem napsat jen znovu napsat "Suit up", nebo "Legen-wait for it-dary", toho už je tu až moc. V době, kdy jsem se k němu dostal, už měl seriál kultovní auru, a já, jakožto seriálový maniak, jsem měl za to, že mě to pravděpodobně okamžitě dostane, zvlášť, když se objevovaly četné názory jako "nejlepší (komediální) seriál současnosti" či "lepší než Přátelé". Nestalo se, a pomalu jsem začal odsouvat HIMYM do "komory přeceněných". To je taková veliká skříň, kde je několik poliček, podle toho, jak moc se liší skutečná (rozuměj ta jediná pravá, tedy ta, kterou jsem zhodnotil já) a procentuální (čsfďácká) kvalita, a na té nejnižší vedle sebe leží M.A.S.H. a Hvězdná brána, na prostřední zase Heroes, Prison Break a Black Books, a na vrchní Lost a Pulp Fiction. Zhruba k nim jsem chtěl během první série šoupnout HIMYM. Ale pak... Všechno se změnilo, když do mě její konec zasekl svůj malý, ale ostrý drápek. Další díly jsem hltal a hltal, až jsem je spořádal všechny, a nemůžu se dočkat další řady. HIMYM není lepší než Přátelé. A mám za to, že nikdy ani nebude, ale copak si někdy někdo myslel, že se jakýkoliv sitcom aspoň přiblíží partičce, která všechen svůj volný čas tráví v kavárně Central Perk? Já tedy určitě ne, a přesto se stalo.(10.1.2008)

// Production Companies: 20th Century Fox Television // Jeden z najlepších komediálnych seriálov, zakaždým zdvihne náladu.(31.12.2010)

1. - 3. série - 100% - Ať se mi v životě stalo cokoli, vždycky tu byla jedna parta, která mě dostala k sobě a všechno se najednou zdálo mnohem lepší. Byli to Přátelé a jejich desetileté soužití s diváky, na jehož konci zůstala obrovská díra v srdci všech, kteří se rádi nechávají konejšit od fiktivních kamarádů. A ta díra zmizela po druhém díle HIMYM. Tak dlouho totiž trvá než se postavy nezadržitelně dostanou pod kůži. Stejně jako jsem si chtěl dříve zajít co Central Perku, cítím teď v sobě obrovskou část Teda, chci chodit řádit do McLaren's a uskutečňovat s Barneym ty nejšílenější nápady, závidět úžasné dvojici Marshmallow+Lillypad a obdivovat Robin jako nedosažitelnou krásku. 4. - 6. série - 80% - Jako kdyby tvůrci pozapomněli, jak nejlépe dávkovat gagy i dějová odhalení. Všechno je zdánlivě na svém místě, geniální epizody jsou dávkovány střídměji, ale nikdy nezklamou (Shelter Island, Girls vs. Suits), jenže občas je znát, že se silnou sledovaností zkrátka není kam spěchat, a tak scénáře jen blbnou na místě, což při slabších chvílích nevychází takřka vůbec. Naštěstí Neil Patrick Harris pořád kraluje, oproti tomu Alyson Hannigan po mateřské minidovolené poztrácela to nejlepší z komediální timingu. 7. - 8. série - 75% - Tempo odhalování jednoho důležitého detailu na celou sezónu bych rád odpustil, na ty nejlepší věci se přece vyplatí čekat. Jenže při daných kvalitativních skocích můj blahosklonný úsměv silně hořkne. Epizody, které cílí na starý dobrý situační humor, totiž čím dál víc připomínají křeč a když váš dříve srdcový seriál nabízí díly, ve kterých se i přes očividnou snahu tvůrců nemám čemu usmát, je to vlastně dost k pláči. Relativně vysoké hodnocení tak zachraňuje dramatický cit Bayse s Thomasem. Vážnější zápletky či zamyšlení totiž pořád fungují na podtrženou jedničku a sitcomová škatulka je celému HIMYMu najednou zoufale malá. 9. série - 85% - Zpočátku zcela nefungující koncept, vražedně nudná Marshallova linka a triviální running jokes - a v polovině naprostý obrat. Ve chvíli, kdy se naplno začnou dokončovat dlouholeté linky, nostalgie se rozvibruje naplno a každá druhá scéna má v sobě doznání či moudro, vlhnou mi oči a já jsem zpátky před šesti lety, kdy jsem ještě u Tedových vztahových eskapád nemohl dýchat napětím (vedou epizody How Your Mother Met Me, Daisy a Gary Blauman). Ona atmosféra, ze které je jasně znát, že končí něco velkého, přehluší i občasnou návštěvu slabších vtípků a jen vás donutí fandit milovaným postavám v očekávání tolik odkládaného a dramatizovaného happyendu. Poslední epizoda Last Forever - Nehodnotitelné. Ale bohužel ne tím způsobem, kterým mě ohlušily závěry jiných mých milovaných seriálů. Rozumím touze hlavní tvůrčí dvojice udělat ze svého díla realističtější podívanou a chápu i jejich "ředění" šťastných konců. Jenže udělat sitcomu tečku ve vážnějším duchu není žádná legrace a rozmělnit všechno, k čemu směřovaly poslední dvě série či v některých případech celých devět sezón, je nůž do zad všem divákům, kteří fandí happyendům. S šokovaným výrazem ve tváři bych se dokázal přenést přes onen smutný zvrat, největší zradou je pro mě ale úplný dovětek, který maže všechno, co se mi tvůrci snažili v jejich vztahu několik posledních let nakukat. Tohle není pointa, to je zkrátka cílené zklamání. I dva měsíce po premiéře a s nejednou pozdější reprízou už s chladnou hlavou. Svého času moje nejoblíbenější show tak vyklízí pozice a nechává po sobě zklamání. Není to ani konec pro všechny, ani nudný dojezd na jistotu. Ale tenhle rozruch za zlomená fanouškovská srdce opravdu nestál. Snižování hodnocení o hvězdu dolů ještě nikdy nemrzelo takhle moc.(10.10.2007)

Skouknout tenhle serial jsem se uz chystal davno a pak sem se tak jednou nudil a behem 14 dnu sjel vsech 5 serii a pulku sesty. Co k tomu rict. Typicky schema Pratel, kde mame hlavni particku, ktera neustale resi vztahy, sem tam i nejakou tu praci, pribuzny a podobne, ale hlavne ty vztahy. A popravde receno, cely je to silne stereotypni. Nekdo ma kazdou chvily novou znamost, aby se po case rozesly, najde si dalsi a tak furt dokola. Dej se odehrava vetsinou v byte nebo hospode a postavy se chovaj tak nejak furt stejne. Cela ta myslenka na vypraveni o tom, jak hlavni hrdina poznal matku je tak trochu zbytecna. Jenze na druhou stranu, i kdyz je po par dilech vicemene jasny, jak se kdo v urcity situaci zachova a doprovazi to i stejny hlasky, hlavni hrdina je tak trochu vul a to neustaly moralizovani a udobrovani je lehce otravny, tady se proste nejde nesmat. Co dil to 20 minutovej nasup skvelejch hlasek a scenek s hyper sympatickejma hercema v cele s ultra dobytkarem Harrisem. Takze ackoliv serial nicim neprekvapi a vse tu uz bylo, je to proste spickova komedie u ktery se clovek tesi na kazdej dalsi dil a nejde nedat 5*.(28.2.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 33 65 97 129