Mládeži nepřístupno (2013)

Není to tak hrozné jak se na první pohled může zdát :D Ano některé scény jsou vážně ale vážně nechutné , ale ten kdo v tomto filmu chce hledat logiku tak je blázen :D Snímek slouží jako obyčejné pobavení diváka který si potřebuju vyčistit hlavu a odreagovat . U mě to zafungovalo na výbornou :) Přiznám se že pří první scénce s Kate Winslet mi tak natáhlo, že jsem ani ten popcorn jíst nemohl :D Doporučuju pouze těm , kdo nechcou přemýšlet ale jen se pobavit :) ( P.S.: Počkejte si i na poslední scénku s animovaným kocourem :D)

Batman začíná (2005)

Nolan ukázal Batmanovi uplně jiný směr a tímto směrem nastavil laťku neskutečně vysoko !! Po zhlednutí tohoto filmu jsem se stal neskutečným fandou Batmana a pana Nolana ! Děkuji za tento epický kousek !!

Temný rytíř (2008)

Srdcovka jako každý Nolanuv Batman :) Na tento film bych se mohl dívat pořád. Epický Heath Ledger a o zbytku herců ani nemluvím! Atmosféra, která prostě člověka pohltí! A jak já říkám , co tě nezabije , to tě jednoduše zešílí :)

Nespoutaný Django (2012)

Tarantinova tvorba byla pro mě vždycky neskutečný zážitek. Co se týče Djanga, šel jsem na CSFD projekci s tím ,že se nechám překvapit co si pro mě zase Q. připraví. Délka filmu mi vůbec ale vůbec nevadila jelikož mě bavila každá vteřina. Waltz byl pro mě velká neznáma a v tomto filmu si mě totálně získal . A Jamie Foxx jako Django, nedokážu si představit nikoho kdo by to zahrál lépe :) Chi poděkovat POMOvi za poskytnutí projekce a těším se na další shlédnutí této pecky :)