Rozpočet $6miliónovTržby USA $8,840,453Tržby Celosvetovo $29,926,388 ▐ teda, teda riadna uletená humusáreň a z takýmto obsadeným, sila, dokáže to zhnusiť ale aj pobaviť /35%/(15.9.2013)

• Dever

// Distribútor: Relativity // Počet premietajúcich kín v USA: 2,023 // Otvárací Víkend USA: $4,805,878 //(28.8.2013)

Tohle je tak neskutecna uchylarna, ze si nevzpominam na vic uchylnou komedii z posledni doby. Ne ze by to bylo tak treskute vtipny, to rozhodne ne, ale napad na hledani tajnyho filmu prolozenej jednotlivejma scenkama je fakt skvelej, takze to celkove drzi pohromade, ale je tu zaroven prostor pro spoustu spolu nesouvisejicich veci a diky tomu se sem narvalo vic hvezd, nez ktery uvidite v oskarovym filmu. Tvurci se s tim fakt neserou a nic neni tabu, takze vam misty opravdu nezbude nez cumet s otevrenou pusou. Ne vzdy se to samozrejme povede, nektery scenky jsou zbytecne natahovany a sem tam to tak nejak vyzni do prazdna, ale ja se skvele bavil.(3.8.2013)

,,MOVIE 43“. FILM, KTERÝ VÁM UMOŽNÍ VIDĚT BUDOUCNOST. FILM, KTERÝ ZNIČÍ SPOLEČNOST!.... /// Když z tohodle filmu vypreparuju fšechny nechutný hnusy a trapný keci, nechám jen tu trochu vtipu, černýho i absurdního humoru, přidám schopnost ,,hvězd“ odehrát svůj zvrácenej part s nadhledem a lehkostí…. tak mi furt vycházej ty 3*. Vlastně mě to bavilo víc, než jsem původně vočekával. A to ani nemusím píchat kocoura! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč se (zřejmě) mám těšit na novýho Wolverina. 2.) Páč se mi líbily reklamy v ,,Český sodě“. 3.) Hledám neprofláklej manuál na výchovu syna (ale to víš že jo, s holkou by to šlo taky…). 4.) Thx za titule ,,re_flecto“. /// PŘÍBĚH ne HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(7.5.2013)

3* za první tři povídky. Ty ostatní taky ušly, ale nerad bych to tu zbytečně rozmazloval(12.3.2014)

• Flipper

Hneď po wolverinových vajciach vypnúť(26.4.2013)

• Psema

Not a single laugh was given that day. Za Gunnovu storku 10 procent, jinak vzít a spálit.(4.3.2013)

Scénkovitost mě nejdřív odrazovala, ale přemohl jsem se kvůli zástupu známých jmen a tváří a vylezla z toho slušně zábavná ptákovina se spoustou zajímavých střelených nápadů.(1.12.2013)

• Mertax

Neskutečně bizarní mozaika, která je složená z krátkých skečů, jež rámuje šílený a nudný příběh puberťáků hledajících na internetu film jménem Movie 43. Jejich vyhledávání má ospravedlnit, proč se na plátně střídají zcela nesouvisející scénky (reklama?!) plné sexuálního a fekálního humoru a také hollywoodských (ne)hvězd. Celkově je to však pořád snesitelnější než podobně nechutný Zohan. Některé minipříběhy jsou velmi vtipné (Winslet čumící na koule Jackmana, Berry na šíleném rande, Watts učící syna, basketbal-černoši, týrané děti v přístrojích), takže jsem se dusila smíchy. Ovšem skutečně zábavný humor tvoří méně než polovinu stopáže. Znáte ty filmy, co jsou tak trapné, až jsou vtipné? Tak to bohužel není případ většiny scén tohoto snímku. Koncentrovaná divnost, šáhlost, praštěnost, perverznost a přítomnost známých jmen zábavu nezaručí. Řada vtipů je hodně nucených a sto minut se chechtat rozhodně nebudete. Filmu uškodilo příliš mnoho scenáristů a režisérů - fórky se hodně liší kvalitou a originalitou a též zcela chybí jakýkoliv jednotící prvek. Legrácky rozhodně nejsou kontroverzní a nekorektní, jak mohou na první pohled vypadat. Tvůrci de facto zůstávají velmi při zemi - zcela míjí náboženské i politické smýšlení. A např. orál s animovaným kocourem (true story) těžko někoho urazí. Diktátor se může Movie 43 hlasitě vysmát, neboť je o několik úrovní výše. A Farris může být ráda, že aspoň jeden film, ve kterém hraje, za něco stojí. 45 % The lord did his part already...he made you black and gave you a foot and a half dick. Dribble with that motherfucker! [Kino](23.1.2013)

Vykašlete se na zdejší hodnocení nebo výsledný procenta, který strhávají film do nelichotivýho podprůměru. Beztak je to tady samej suchar. Jak je zřetelně vidět, Movie 43 neni tuctová záležitost, a už vůbec ne pro masy hledající inteligentní humor. Úctyhodná skvadra předních hollywoodských stars si tu totiž ze sebe dělá tak nehoráznou prdel, že jediný oko obyčejnýho diváka nezůstane suchý. Jasně, nevyváženost jednotlivých segmentů je citelně znát, ale ty dobré až výborné zkrátka převažují. Vypíchnout bych chtěl rozhodně úvodní a doslova kulehnoucí "The Catch" s dvojicí Jackman/Winslet, závěrečný "Beezel", v němž kreslenej kocour znásilní Duhamelův ksicht, a samozřejmě "Happy Birthday", nejlepší povídka ze všech. Ta se může pochlubit nejen bláznivou dvojicí Scott/Knoxville, kterou úžasně doplňuje irskej skřet Butler, ale taky fantastickou pointou. Jak píšu, nebojte se toho, tenhle film rozhodně stojí za to! Navíc s partou kámošů zaručená zábava.(20.6.2013)

Cítím se psychicky poměrně zdráv na to, aby v souvislosti s tímto snímkem psal v superlativech, ale zároveň vlastním dostatečný počet úchylek na to, abych se při této povídkové hovadině nedokázal pobavit. Nicméně mne velmi potěšila hvězdná herecká sestava, která svou účastí dala jednoznačně najevo, že být normální je nuda a tudíž je potřeba vyzkoušet všechny možnosti, které život nabízí. Odcházím si tedy ulovit nějakou přirozeně šílenou slečnu, které poskytnu přísnou domácí výuku, pak ji plastickou operací zmenším na trpaslici a na závěr ji ... neposeru. Kdepak. Já ji jenom pokakám, protože si jí vážím.(23.12.2013)

• Gilmour93

Vyměšovací antologie pro nenáročné publikum aneb tam, kde konči obzor u koulí a kadění, najdete vyčerpaného filmařského kripla Farrellyho - vsadím se, že to byl on, kdo s osmatřicítkou v ruce a ručním granátem za pasem „přemlouval“ hollywoodské celebrity a ony si teď s odstupem času říkají, že se na to měly vysrat (vzhledem k tenké hnědé linii, co se táhne Movie 43, jsem příznačnější sloveso nenašel). Půl hvězdy za kouče T.Howarda, který pochopil, o čem je basketbal a druhá půlka pro Wolverinovy vejce, že se před kamerou moc neleskly..(4.10.2013)

• Eddard

Pokud rádi hledáte jehly v kupce sena, či spíš dobré vtipy v hromadě trusu, tohle je film pro vás. Rande Jackmana s Kate Winslet, autentická domácí výuka s Naomi Watts a Lievem Schreiberem a motivační proslov trenéra basketu, Terence Howarda, byly pro mě v zásadě jediné skeče, u kterých jsem cítil, že netrácím čas, a u kterých se mi občas koutky úst kroutily do něčeho, co by s trochou dobré vůle šlo nazvat úsměvem. U většiny ostatních částí, ústřední zápletku o filmu 43 nevyjímaje, jsem měl pocit, jako by mě někdo velice jemně, ale zato odhodlaně lobotomizoval. 30%(29.11.2013)

• MISSha

Blbější film jsem dlouho neviděla... Lituju některý áčkový herce a herečky, který se takovýmu shitu upsali.(20.1.2014)

Pamatujte si, přístroje jsou plné dětí.(5.6.2013)

Obával jsem se průseru, ale po shlédnutí jsem celkem spokojen. Bylo tam dost nechutností, i když jsem jich čekal více.(5.5.2013)

Mám soucit s přístroji, které jsou plné dětí. Stejně tak fandím žralokovi, pro kterého je voňavější ženská bez Tampaxu. Dokonce mě bavila i ta ztřeštěná hra na vadí nevadí s Halle Barry, ale co si myslet o Hugh Jackmanovi jako chlápkovi s koulema jinde než mají být nebo Naomi Watts v roli přehnaně starostlivé mamky? Já sám nevím. Můžu si leda odpovědět, že to bylo zvrhlé, občas nechutné, místy víc než trapné .. ale proč občas neztlumit IQ na co nejnižší obrátky, vždyť ti herci (a herečky) zde účinkující to nejspíš udělali taky : )(5.5.2013)

Asi to bylo jen okolnostmi, ale vtip v některých scénkách mi přišel výborný a skvěle jsem se nasmál, bylo tam několik slabších míst, ale s tim se dá počítat, když se podíváme na některé režiséry. Celkově bych ten film hodnotil kladně, ale jen na jedno shlédnutí, víc není potřeba a ztratilo by to tu jiskru, také nedoporučuji se koukat na trailer. 65%(9.1.2014)

Totalni dada. Obcas zabavny, obcas nechutny, skoro porad ale nepochopitelny a jak z jinyho sveta.(22.1.2013)

• Hrabka

Kravina na ntou, exkluzivní trapárna. Sem tam se něco povede a člověka to dokáže mírně pobavit, ale jinak je to hrozná blbost bez hlavy a paty. Trochu nechápačka, jak takový hvězdy mohly něco podobnýho zplodit (to už jsou na tom někteří tak špatně?). Kdo tohle chválí, tak je fakt trochu mimo, popř. se chce jen zviditelnit. Tento film nemá kromě pár hereckých es a tak 2-3 úsměvných scének co nabídnout. 30%(1.5.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38