• Krátkometrážní

A co Bob? (1991)

Bylo to zábavný. Tato komedie patří k těm nadprůměrným, bavilo mě to sledovat, což dokazuje i to, že ta hodina a půl rychle utíkala. Krom toho Bill Murray to zahrál fakt na jedničku. Dávám 4*..

A co když je to pravda? (2005)

Tak z toho se mohlo vyždímat daleko víc! Celkem nezábavná kravina, která se snaží o originalitu, přitom na ni není nic vyjímečného. A nevím proč, ale Reese Witherspoon se mi do toho prostě nehodila, celkově se mi to nelíbilo, čekal jsem víc.

Adela show (2010) (pořad)

Adelu Banášovou mám rád, ale její talk-show je taková... nemastná, neslaná. Uživatel Shakers to vystihl...

Aféra (2014) (seriál)

1. SÉRIE (60 %): Námět se jeví dost slibně a seriál má určitě i svoje momenty, ale celkový dojem určitě není konzistentní. Ne každá dějová linka působí autenticky a výslech z policejní stanice vyloženě ruší budovanou atmosféru. Pomalé tempo by mi ani nevadilo, ale emoce jsem z této řady prostě spíš necítil. Zkusil jsem i první půlku druhé řady, ale táhne se to v podobném duchu, takže ve sledování už nepokračuju.

Agent bez minulosti (2002)

Filmařské kvality jsou výborné (herci, režie, kamera), napětí i akce slušná, takže ve svém žánru je to určitě dobrý film, avšak u mě je to "jen" na 60% a jednou stačí... Asi jsem čekal trochu víc, ale nepřišlo mi to zas TAK skvělé, jako zdejší hodnocení. 3,5*.

Ajťáci (2006) (seriál)

Sakra, tohle mě vážně dostalo... Geniální vtipy, které mě opravdu rozesmějou. Nezbývá mi nic jiného, než doufat, že bude víc dílů. Výborné! :) Zkuste to vypnout a zapnout! :)

Aliance (2016)

Ty jo, tyhle teen scifíčka začínají být už fakt na jedno brdo. Pořád to samé dokola: všechno je nalajnované od neoriginálního příběhu až po podivné chování postav. V podstatě jsem se nudil, protože jsem stejně věděl, co se tam zhruba bude dít. Neříkám, že je to úplně špatně natočené, ale scénář je prostě pitomý - šílená patlanina. Opět o třídu níž než předchozí díly.