• Reality-TV

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Masaker ako masaker ale niečo my tam stále chýbalo možno stereotyp ale na druhej strane obohatení nechutnosťamy ktoré stály za to dávam silné tri*

Čarodějky (1998) (seriál)

čarodejnice také že by ani byť nemuseli ale našiel som si čas a pozrel sa na to ale nechápem jednú vec vtip vo filme som vôbec nepovažoval za vtip ale ľudia sa smiali jedná radosť ale ja som len pozeral ale stále som sa nemohol zasmiať dve hviezdičky za to že som milosrdný:)

Prázdniny pana Beana (2007)

Mr.Bean to má v krvi skvelo zabaviť a tu sa mu to podarilo znovu i ked pár nedostatkov sa tam nájde ale to len malých bez problémov 4*.

Lampáreň (1998) (pořad)

Môžem potvrdiť že vcelku zaujimavé reportáže a o to zaujimavejšia rubrika "Lebo medved" ktorá naozaj pobaví,dávam 4*.

Reportéri (2009) (pořad)

Stále,neviem prečo ale pri sledovaní to vyvoláva vo mne deprimujúci pocit,záhadné prípady no o to záhadnejší moderátor s desiatich reportáži ma zaujmu najviac dve asi preto jedna hviezda.

Riskuj! (2002) (pořad)

Nič moc s môjho uhla pohľadu prečo?Možno zmena moderátora by bola priaznivá slabý podpriemer...

Páli vám to? (2004) (pořad)

Dobrá súťaž ako každá iná hádam pri TV spolu s publikom a hráčom musím priznať že nie vždy my to ide ako po masle.Ale musím povedať že nieje to žiadny odpad ale nieje to ani to pravé,podla mňa priemerná súťaž ktorú moderuje sympatický moderátor... tri.

Milionár (2000) (pořad)

Tak,a máme tu konečne súťaž na ktorú sa dá pozerať i ked ku koncu to tak ružovo nevyzeralo.Príjemná oddychovka ktorá splnila moje očakávania pochopiteľne za éry Nikodíma,pretože ide o súťaž ktorá ma zabavila nad moje očakávania dám pekné štyri.

Královna XXL (2008) (TV film)

Nebolo to až také zle podla mňa to zlé nebolo vôbec,príjemne som sa pobavil,oddychová komédia ako stvorená.

O päť minút 12 (2006) (pořad) odpad!

Nesympatický moderátor dementí politici o ničom tak prečo by som mal vôbec niečo dať ale rozhodol som sa predsa len niečo dať a nedám geometrický útvar ale dám slovíčko s výkričníkom nech to poriadne vykričí;)