Nesvatbovi (2005)

Jedna z nejlepších komedií, co jsem kdy viděl. Veliké množství gagů (Tak ty sis zavrněl ty starej neřáde?), vynikající mužská dvojice ve složení O. Wilson a V. Vaughn. Krásná a půvabná Rachel McAdams, spolu s Islou Fisher. Jo a nesmíme opomenout na Bradleyho Coopera.! Koruno tomuto filmu nasadí příchod Willa Ferrella na scénu. Komedie jak se patří!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Když je někdo nejlepší, tak je nejlepší.. Herecké výkony Johna Travolty, Samuela L. Jacksona, Bruce Willise, Vinga Rhamese a Umy Thurman to podtrhují.. Režisérské schopnosti Tarantina jsou jedinečné... Tím pádem dostaneme LEGENDÁRNÍ film... Lidi si ho budou pouštět ještě několik let.. A proč ne?

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Podle mého velmi nedoceněná akční komedie. Hlavní herci v podání Vala Kilmera a Roberta Downeyho Jr. Velice dobře si spolu na plátně sedli. Přidáme k nim Michelle Monaghan. Tak herci obstáli všichni. Dialogy mezi hercema byly občas k popukání. Tenhle film miluju!

RocknRolla (2008)

Ani nevíte, jak mě naštvali když mi na ten film dávali v kině ukázky a ono to nakonec nepřišlo.. Musel jsem čekat.. Tak jsem čekal a čekal až jsem se dočkal.. Po shlédnutí jsem byl unešen.. Guy Ritchie je génius.. Jeho filmy mají lepší zápletku než kdelijaký Hollywoodský trháky.. Koukněte třeba na Podfu(c)k.. A třeba teď RocknRolla.. Výborné herecké obsazení (G. Butler, K. Roden, M. Strong, T. Hardy).. Stvárnění Archieho Markem Strongem mi příjde jako jeden z nejlepších výkonů vůbec!!! A to mi věřte že nepřeháním.. Jeden z nejlepších soundtracků, co jsem měl tu možnost slyšet.. Skvělá režie, ještě lepší scénář.. Je něco, co na tomhle filmu chybí? NE! " People ask the question... what's a RocknRolla? And I tell 'em - it's not about drugs, drums, and hospital drips, oh no. There's more there than that, my friend. We all like a bit of the good life - some the money, some the drugs, other the sex game, the glamour, or the fame. But a RocknRolla, oh, he's different. Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot. " - Archie

Sedm (1995)

Se7en je podle mého mínění nejlepší film roku 95 a nejlepší film z krimi žánru vůbec. David Fincher zase ukázal co umí. At dostane do ruky jakýkoli scénář, dokáže z něj udělat kvalitní film. A v tomto případě dostal scénář výborný. Co se týče herců, tak se mi líbily postavy všechny tři hlavní postavy: Kevin Spacey v roli vraha byl skvělý. Jediná škoda je, že vrah nedostal ve filmu víc prostoru. Brad Pitt dokazuje, že když mu role sedne, tak je jeho výkon bez chyby. No a Morgan Freeman natočil v rozmezí dvou let (94-95) dva vynikající filmy. Když se tohle všechno skloubí, tak dostaneme velice kvalitní film, který patří mezi jedny z nejlepších vůbec.

Hanebný pancharti (2009)

Hanebný pancharti jsou nejlepší válečný film co jsem kdy viděl.. Druhá světová válka podle Tarantina.. Brad Pitt jako velitel Panchartů.. Chritopher Waltz jako Hans Landa neboli ''Lovec židů''.. Rozhodně veliké překvapení.. A milé.. Till Schweiger měl ve filmu dostat cětší roli.. Jeho výraz mě vždycky pobavil.. Dlouho jsem se takhle nezasmál.. Opravdu.. Tento film zbožňuju.. Nebylo mi líto jít na něj 3x do kina!! Klidně bych ho viděl ještě jednou či víckrát!