Červený trpaslík (1988) (seriál)

Červený trpaslík to je prostě kultovní seriál. Skvělý anglický humor, skvělé hlášky. Vynikající herci. Prostě super zábava.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Drsný akční film z drsného prostředí Brooklynu. Seagal jako drsný policajt je fantastický. Vynikající záporák William Forsythe jako psychopatický Richie. Skvělé bitky, hlavně ta v baru. Jednoznačně nejlepší Seagalův film.

Nico - víc než zákon (1988)

Tento první Seagalův film patří mezi jeho nejlepší filmy. Seagal zde předvádí dobrý herecký výkon, ale hlavně skvělé bojové scény, které jsou dobře natočeny. Seagal byl prostě mistrem tohohle bojového stylu a v tomhle filmu to ukazuje. A role drsných policajtů fakt Seagalovi sedí.

Rocky (1976)

Pro mě je Rocky nejlepší sportovní film, který kdy byl natočený. Rocky má skvělý a hlavně silně motivujicí příběh, který je doplněn skvělými hereckými výkony a také vynikající hudbou, která nemá absolutně chybu. Stallone zde předvádí asi svůj nejlepší herecký výkon a společně s Rambem a Kriminálme je to jeho nejlepší film, který doposud natočil. Na Rockyho můžu koukat furt a furt a nikdy mě neomrzí. Pouštím si ho, když potřebuju nakopnout. Prostě skvělý, dnes již kultovní film.