Ženy sobě (2011)

Scénáristi si nebrali moc servítky a tak se ve filmu objevuje i trošku drsnější humor, který ovšem nepůsobí tak nechutně a vulgárně jako v některých populárních komediích. Film nepostrádá nápad a dynamiku. Příjemný relax na dny, kdy člověk potřebuje vypnout a ne se hluboce soustředit na děj. Btw. rozhodně bych jej zařadila nejen do žánru komedie, ale i romantický.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Oproti prvnímu dílu a přídavku "Secrets of the furious five", který byl btw. výborný, jsem se u dvojky celkem nudila. Nezáživný děj se spoustou bojů, ve kterém je podle mně docela poskrovnu vtipných scén. Nejvtipnější postavu představuje záporák Chen, v těsném závěsu je Po a jeho otec, zbytek docela dost pokulhává...Oddychovka, na kterou se určitě dá podívat, ale dvakrát bych to asi vidět nepotřebovala.

Samantha Darko (2009)

Po prvním díle jsem od tohohle filmu poměrně dost čekala. Samozřejmě ne, že bude tak dobrý jako jednička...jenže on nebyl ani ucházející...Zatímco u Donnieho člověk na konci zůstal fascinovaně sedět a v hlavě se mu honilo x scénářů a vysvětlení, u Samanthy si jenom řekl "BLBOST"...film kromě toho, že vykrádá první díl, nemá hlavu ani patu...Rozhodně nemůžu doporučit.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Ve všem dílech jsme zvyklí na spoustu přehnaných scén Jacka Sparrow, ale v tomhle jsou chvílemi přehnané až moc... Jinak příjemná oddychovka, u které se člověk občas i dobře zasměje. Johny je opět výborný.:) co se týče 3D nemůžu posoudit