Donbas (2018)

Celou dobu jsem čekala, že se to nakonec nějak poskládá, ale nestalo se. A navíc to bylo děsně ucourané.

Chci tě, jestli to dokážeš (2019)

V první půlce jsem se dost ztrácela v tom, kdo z mužů v Janině okolí je kdo. Můj zmatek posílily i dějem prolínající medailonky striptéra, sexuálního terapeuta a tantrického maséra. V druhé půlce dokumentu se naštěstí vše poskládalo.

Belgravia (2020) (seriál)

Ten zvrat v pátém dílu byl boží!

Vraždy podle DNA (2020) (TV film) odpad!

Chudak Sarah, rodice ji zemreli, bratranec prudi, pak zmizi jeji nejlepsi kamoska, kterou najdou po tydnu mrtvou. Kdyz zmizi i jeji sestrenice, je uz tak vedle, ze kdyz se po tydnu najde telo, Sarah netusi, ci by mohlo byt...

Duna (2021)

Pecka, miluju toptery! Štval mě tam jen Momoa. Bez ohledu na to, jestli mu oholi vousy nebo ne, vypada porad stejne a co si budem, je uz dost provarenej a prekoukanej.

Pan Jones (2019)

Mám ráda silné příběhy a pro tenhle mi slovo silný přijde až nedostatečné. O Garethu Jonesovi jsem doteď neslyšela a jsem ráda, že to film Agniezsky Holland změnil.

November Man (2014)

Fakt mě to bavilo. Na Pierce Brosnana se pořád dobře kouká a Olga je vyloženě k sežrání. Co na tom, že děj není nijak originální a snadno se dá předem odhadnout, hlavně, že to má ten správný spád.

Přes kosti mrtvých (2017)

Paradni ekoterorismus v tak trochu severskem stylu. Hodne mi to pripominalo Boj snezneho pluhu s mafii.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Luxusní obsazení hlavních i vedlejší rolích, pěkné herecké výkony a stejně to nějak není ono. Od toho zásadního dějového zvratu chvíli před koncem už mě to i štvalo... To, čeho se nejvíc báli, se utopilo v balastu zbytečných scén (např. vánoční) a hledej si to kde chceš, diváku :/.