Znovu 20 (2015) (seriál)

Sex ve městě trochu jinak, případně Beverly Hills pro čtyřicetileté. Logika a uvěřitelnost trochu pokulhávají, ale who cares, očividně jsem cílovka.

Jeho temné esence (2019) (seriál)

Dá se na to dívat, ale Golden Compass je prostě lepší. To, na co seriál potřebuje osm hodin, zvládá film ve čtvrtinovém čase a navíc mnohem akčněji a s větším spádem.

Mission: Impossible II (2000)

John Woo toužil natočit dramatický milostný příběh odehrávající se uprostřed dechberoucí australské přírody, ale dostal scénář na M:I. Nuda s příliš mnoha maskami, zpomalenými záběry a unylými pohledy z očí do očí.

Kluci z hor (2018) odpad!

Neuvěřitelně špatný film. Nelogický, nudný, plytký. Padesátiletá Vejmělková s padesátiletým Dejdarem hrají pětatřicetileté. Nechápu.

Na nože (2019)

Rozluštil jste někdo, z jaké země Marta, její matka a sestra emigrovaly? :D

Království hříchů (2003) odpad!

Takový krásný porno by to bylo, kdyby ovšem někdo všechny ty pornoscény nevystříhal, takže zůstal jen fakt nepovedený pokus o děj.

Přes prsty (2019)

V rámci žánru romantická komedie se to dá.

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

První díl příjemné překvapení, rychle se vyvíjející děj, rozhovory mají hlavu a patu, logika nedostává až tak na frak. Trochu mi tam haprovalo, jak se zlouni okatě motají kolem domu Oseckých, čímž na sebe nesmyslně upozorňují. Druhý díl bohužel utahaný až běda a celek shodil do šedivého průměru. Bylo by to za tři, ale za tu debilně sestříhanou závěrečnou rvačku, za přítomnost Oseckých na pohřbu a za to, jak byl ten konec odbytý, hvězda dolů.

Smrtelné stroje (2018)

Pár hezkých nápadů, slušná vizuální podívaná, ale jinak béčko pro puberťáky.

Ďáblův advokát (1997)

Mám jen jednu otázku, proč je sakra v oficiálním textu distributora odvyprávěn téměř celý film?