Nespoutaný Django (2012)

Skvela som sa pobavil, dej ma vtiahol, nenudil som sa. Niektoré gýčové scény nemali chybu. Doktor Schultz jazdiaci na voze so zubom :D, role Shultza a Djanga sa ku koncu vymenili, skvelé efelty krvi. Hudba ok. Troška mi tento film pripomenul Machete ale Machete bola skor recesia. Di Caprio aj Samuel Jackson ich výkony sa mi veľmi páčili. Klasický Waltz potešil.

Pí a jeho život (2012)

Konečne som mal možnosť pozrieť si tento film, síce nie v 3D. Plody stromov ako zuby, krásny tiger, lietajúce ryby, šimpanzov herecký výkon, výskok veľryby, potápajúca sa loď zaujali. Dobrodružný, životopisný, sci-fi film ktorý ma zaujal jednoducho. Za tie vizuálne efekty si určite zaslúžil oskara, za ostatné uvidím :)

Postřižiny (1980)

krásna Magda Vášáryová a tie jej vlasy=chápem prečo ju má lasica za ženu, oslava piva a zabíjačky. Hlasne ukecaný Jaromír Hanzlík nemá tiež chybu, povedal by som ale že je to skor poetický film ako komédia.

Americká krása (1999)

Tak veľmi reálne stvárnený film a od Kevina Spaceyho zahraný som ešte nevidel. Krásna červerná farba symbolizujúca vášeň a sex. Normálne by som povedal, že si takto v Amerike žijú...Divné rodinky, samozrejme troška prifarbené ale niečo na tom je. Kevin po Se7en a American Beauty respect. :)

Jmenuji se Khan (2010)

Indický "Forrest Gump" som mal pocit z filmu. Troška dlhé, ale pekné. Kajol krásne nalíčená vo filme, dobre sa na ňu pozeralo.

50/50 (2011)

50/50, veľmi reálne spracovaný film poukazujúci na okolnosti zákernej choroby. Drama, ktorá ma vtiahla do deja vypovedala o vplyve rakoviny na ľudskú psychiku pri prekonávaní tejto choroby. Po ďalšom filme In Time v ktorom si máme vážiť čas musím uznať, že tento víkend bol "poučný".

Vyměřený čas (2011)

Peniaze nahradil čas a to v podstatne brutálnejšej forme. Zaujmavá pointa = vážiť si času, v tejto dobe si ľuda vážia len peňazí. Končí sa však až "veľmi gýčovo" dobre. Pobavil som sa, ale koniec ma sklamal troška. Ako sa zrútil systém, jednoduché riešenia. Každý však tento film bude chápať inakšie. Ja si vážim čas odteraz viac ;-)

Ztraceni (2004) (seriál)

Až k dnešnému dňu som dopozeral tento seriál do konca. Som nadšený. Koniec veľa ľudí bude chápať rôzne avšak na ten som sa tešil a dostal som aj povestné zimomriavky. Všetko /tajomné čísla, dharma, elektromagnetizmus, jacob, mr. smoke/ bolo vysvetlené.

Edith Piaf (2007)

Skvelá hudba a Marion Corillard, výborné kostýmy, masky, nenudil som sa pri filme(skákanie v deji). Pekné stvárnenie života La Môme, nasvietenie jednotlivých scén vytváralo perfektnú atmosféru stvárnenia okolo rokov 1950. Škoda, že podľa hodnotení má Dahan na svedomí len tento jeden "unikát". 85 %

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Chaustralia, ten prízvuk sa mi najviac páči, typické disko disko, nenapraviteľne citlivý Zohan (Adam Sandler) a jeho stvárnenie - vždy sa na tom nasmejem. Tento film som videl asi 10x a vždy sa rehocem. Na zlú náladu odporúčam si pozrieť. 10/10