Prometheus (2012)

Dle mého je to jasné .. Kdo hledal odpovědi, ten je nenašel, kdo hledal sci-fi - našel, přesně to co chtěl. Ve své podstatě jsem odešel z kina a měl jsem ještě víc otázek než na začátku - no ale jednu věc musím Scottovi uznat - překvapil mě. To se stává jen málokdy když jdu z kina. Perfektní atmosféra se svojí vlastní malinkatou filmovou mytologií, která je krytá mohutánským obrem zvaným "Vetřelec".

Pomsta (2011) (seriál)

Emyly a její coldface funguje dokonale .. nechává mě naprosto chladným. Seriál má rozhodně velkou tendenci sjíždět z vyhraněných kolejí, ale zas tak velké překvapení to není. Opravdové emoce se dostaví někdy po půlce série, ale i tak musíte sami sebe přesvědčovat že je ta holka úplně nahraná. Alex Dumas se musí votáčet v hrobě.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Mylý denýčku dneska jsem omylem zakopl o dřevěnej kolík, zkouším se tomu nesmát ale něják to nefunguje - jsem totiž upír a nemůžu plakat. Mylý denýčku dneska jsem si vzala do hlavy že má postava bude po celý dnešní díl blábolit samé nesmysly. Mylý denýčku jsem feťák. Mylý denýčku jsem čarodějnice, protože jsem černá.

Spartakus (2010) (seriál)

Čekal jsem pořádnou řezničinu na kterou se bude moct člověk s radostí dívat ... dostal jsem řezničinu a jako bonus nějáký pokleslý dialogy o tom jak těžký to život vlastně gladiátoři měli. Pod taktovkou zoufalého scénaře, reklamy na kečup a trojek Xeny si Spartakus brázdí vody výsluní ... Tohle já jim ale vážně nežeru. 3 hvězdy.

Eurotrip (2004)

Scotty doesnt know ... a já se válím smíchy, přitom celý film sám o sobě má na pohled velmi průhlednou a primitivní zápletku, ale jednotlivé gagy bojují samy za sebe a to se mi líbí protože bojují tvrdě a funguje to !

Tohle je válka! (2012)

Začalo to jak jsem čekal, pokračovalo to přesně tak jak jsem čekal, a ještě k tomu to skončilo přesně tak jak jsem čekal. Evidentně je to stavěné pro lidi, kteří chtějí vypnout mozek a užívat jen obrázky. Nic pro mě.

2 $ocky (2011) (seriál)

Některá švanda je moc upjatá a jde vidět že tvůrci asi hodně tlačí na pilu, ale to nemění nic na tom, že se člověk nemůže smát. Max je postava, ke které přilnete hned na začátku - její důvtip a naprostá otevřenost asi přilne ke každému. O to víc si vychutnávám bloncku, která má prostě opak a připomíná mě hodně vycvičenou inteligentní mini-opičku, což je príma a to jsem ještě zapoměl zmínit Oldu a jeho sexistické narážky na cokoliv co se hýbe a má to prsa :-))

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Je to děsně srandovní a uvolňující, Rachel Bilson je tak strašně malá, že si ani nevšimnu že nosí pořád kraťasy, je tak strašně malá, že jí ani tak docela nevěřím že je doktorka ale, když řve na na dvou-metrového hráče amerického fotbalu tak se nejde prostě nesmát. Zoe Hartová je tak šáhlá, že nadělá víc škody než užitku - tak jo, asi jsem se stal oficiálně cílová skupina CW. Jediné co mě sere do morku kosti je neustále hrající hudba jako kdyby někdo furt dokola pouštěl ty samé Glee "songy" z oné maturitní noci kdy McLovin sbalil holku.

Modrý samet (1986)

"It's a strange world, isn´t it?"

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Před několika lety začala Česká Televize vysílat Červeného Trpaslíku na druhém kanálu, tehdy jsem byl malej jarda, který vůbec nevěděl o co jde, ale stačil mě jeden díl a hned mě to začlo bavit. Jakmile jsem zjistil že těch dílů je víc - šlo to ráz na ráz. Asi tady nemusím říkat a opakovat se, že Červený Trpaslík je kult, který ovládl většinu líných lidí na kulaté věci jménem planeta Země. To co my považujeme jako naši slabost v Červeném Trpaslíkovi to maji postavy jako svoji hlavní přednost (každý je podobný Listerovi nejméně z 50%). Dneska si již nedovedu představit život bez trpaslíka - to bych byl jen chrchel plovoucí v toaletní míse života.