Borsalino a spol. (1974)

Horšie ako jednotka, ale stale dobre. Občas to sice postradalo logiku, ale pozerat sa ako gangster Delon s partiou systematicky vyhladzuju nacistickych "zlych" gangstrov je pôžitok:)

30 minut po půlnoci (2012)

ale take slabšie 4, mohlo to byt o hodinku kratsie, dostalo by to potrebnu dynamiku, hlavne prva polovica sa strašne vlečie.

Dárek (2015)

3 je sice malo, ale 4 by bolo uz vela. Mohli to skratit aspon o pol hodiny, značne v tom chybala dynamika.

Špinavý trik (2013)

nespravodlivo nizke hodnotenie, podla mna je to dost podareny kusok, dokonca som sa uprimne smial, čo sa mi nestava často.

Most špiónů (2015)

Mohlo to byt menej roztahane, a na zaver si Spielberg neodpustil svoje typicke gýčové sentimenty, na to si nikdy nezvyknem. Remeselne to ale bolo na hranici dokonalosti, opäť.

Room (2015)

silný film, malý chlapec by si za to zaslúžil Oscara, pripadne nejaku lepsiu cenu.

Temný případ (2014) (seriál)

to neplati o druhej serii, tou sa treba prekusavat, ale vobec to nie je zle nakoniec

Terminator Genisys (2015)

nezaslužene nizke hodnotenie, podla mojho nazoru to bolo velmi podarene. Isteže to zaostava za jednotkou a dvojkou, ale naozaj som nečakal tak dobry film.

Kobry a užovky (2015)

treba povedať, že nad českou kinematografiou som už dávno zlomil palicu [pri slovenskej som este palicu ani nevyrezal]. Za posledných 10 rokov by som mohol menovať asi len tri filmy, ktoré sú naozaj na svetovej úrovni a Kobry a užovky teda rozhodne ano. Autenticke, drsne, uveritelne, respect!

Bojovník (2015)

dosť pozerateľný športový film s príšerným, ale že naozaj príšerným, soundtrackom