Blue - I Can (2011) (hudební videoklip)

Skladba I Can symbolizuje začátek jejich novodobé kariéry, podobně jako začátek nové hudební éry. I tento klip má dvě verze (asi to kluky vyloženě baví). První z nich je verze pro účast v Eurovision Song Contest a zjevně určenou pro United Kingdom, a druhou je vlastně černé a bílé spojené provedení i s tanečními prvky a konečnou rachtačkou.

Blue - Guilty (2003) (hudební videoklip)

Před Breathe Easy je tento klip prvním natočeným v České republice a dokonce zde vystupovala spousta Čechů. Ke Guilty se váže nejen klip, ale i stejnojmenné album spolu s Guilty Live From Wembley. Jsem ráda, že tato skupina měla možnost hrát ve Wembley na seznamu takových hvězd jako byli třeba Queen.

Blue - U Make Me Wanna (2003) (hudební videoklip)

Melodická úvaha u moře a na jachtě. Líbí se mi také k tomu zvláště natočené alternative video, kde je pěkná symbióza kapely s tanečníky a tanečnicemi (které jsou pro zajímavost i na té jachtě a zdraví se s nimi). Blue jsou asi jedinou kapelou o které vím, že se takhle i přátelila s tanečnicemi (Duncan James má s jednou i dceru).

Blue - Breathe Easy (2004) (hudební videoklip)

Můj od Blue naprosto nejoblíbenější klip s dojemným příběhem a mým oblíbeným Filipem Blažkem. Musím také podotknout, že byl natáčen v České republice (čehož si můžete minimálně všimnout na vratech SKLO-PORCELÁN). Nedokážete si představit co pro skalního fanouška znamená, když po čtyřech letech naprostého zbožňování (rok 2004) se objeví umělci ve vaší zemi. Točit klipy je tu zjevně levné a jednodušší (hlavně pro zimní kulisy :-D ). Nutno podotknout, že velkou část Breathe Easy složil Lee Ryan (ten nejlepší zpěvák na světě - tedy podle mě - a napsala jsem mu také biografii), když se rozešel s bývalou členkou Attomic Kitten. Ani si nedokážete představit jak jsem pak u videí, ve kterých je natáčení tohoto klipu záviděla Alici Bendové, že se bavila s kluky z boybandu :-D. P.S.A jak velká pocta pro mě byla projít se po místech kde natáčeli :-). Doporučuji si pustit také A Chi Mi Dice - italská verze tohoto songu.

P!nk - Fuckin' Perfect (2011) (hudební videoklip)

Malá holka, která si zažila odstrkování a šikanu ostatních bude vždy jiná a nepochopena okolím i když si to nepřeje. Takové zážitky jsem měla podobné, a je docela chytré o tom něco sepsat a udělat tak vlastně prostřednictvím skvělé hudby trochu echo společnosti o tomto problému. Pink je a bude skvělou hudebnicí.

P!nk - Trouble (2003) (hudební videoklip)

I přes dnešní přetechnizovanou hudbu je Pink jedna z mála, která dělá smysluplné songy i klipy a zakládá si na určité image. Kostýmky a srandy, které v jejich videoklipech rozhodně nepostrádám dělají její "značku" neokoukanou a jedinečnou. Škoda, že se nedozvíme kolik práce bylo za takovýmto klipem.

Michael Jackson: Black or White (1991) (hudební videoklip)

Neflákám Jacksonovi hvězdičky ke klipům jen proto, že byl a bude legendou popu a všeho možného. Ale ten začátek: "Obávám se, že tvůj otec bude hodně rozrušený až se zase vrátí zpět!". Jasně, že jde zase jen o další song, ale klip je bezpochyby originální. Kdo by nechtěl odstřelit občas své blízké na měsíc? Někdo se vyblbne pouštěním hudby a někdo tancem - to záleží na každém. P.S. Menší plus dostává také malý Macaulay Culkin, který tehdy nepostrádal svou pověstnou rozkošnost ze série Sám doma.

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Přestože mě zrovna tento klip už od mala děsí úspěšně do dospělosti, tak musím konstatovat jeho originalitu. Nejen po hudební stránce, která je bez pochyby geniální(jak jinak, když Michael Jackson byl a BUDE králem popu), ale také po stránce "filmové". Přestože stále nepobírám fakt, že zde na csfd mohu hodnotit hudební klipy, tak musím ocenit to, že některé hudební klipy si zaslouží pozornost více než tu cca 4minutovou, kterou dostávají.

Nestyda Louis C.K. (2007) (pořad)

Zatím opravdu nejzábavnější díl s Louisem co jsem viděla :-). Několik historek pro mě nebylo překvapením a i tak je fajn si je připomenout a prodloužit si neutuchajícím smíchem život o dvacet let. Další díl kdy se nebojím říct, že se mi líbí jeho extrémní smysl pro humor a sebekritika. Člověk se musí naučit trochu s těmi nedostatky svými a cizími žít...:-)

Louis C.K.: Můj ty Bože! (2013) (pořad)

Hrozně se mi líbí humor tohoto baviče. Přijde mi takový lidový s lépe představitelnými situacemi než u jiných. Asi to bude tím, že tento pán přemýšlí podobně jako já :-D. Někdy si říkám jestli jsem normální, když takhle přemýšlím, ale když vidím, že nejsem sama :-). Jen tak dále! :-)