Brutální Nikita (1997) (seriál)

Škoda, že mě to zhruba po dvou řadách přestalo bavit. Ale ze začátku jsem to ohromně žrala - to věčné čekání na chvíli, kdy už budou Michael a Nikita konečně spolu :-P

Hrob světlušek (1988)

Já tedy nevím, ale navzdory ostatním, co tu píšou, jak je to vzalo, jsem já zůstala vcelku chladná. A to si o sobě nemyslím, že jsem nějaký kus ledovce. Vždyť mě dokáže dojmout kdeco :) Jednoduše mi na tom něco chybělo; něco, kvůli čemu bych si tenhle film vryla do paměti na delší dobu než jen na pár minut po skončení závěrečných titulků. Navíc mi celou dobu přišlo, že hlavním úkolem filmu je rozbrečet diváka. Tahle cílenost na mě ale bohužel neplatí. Moc jsem se těšila a o to víc jsem byla zklamána.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Když jsem byla menší, odvracela jsem tvář. Teď už se jen směju ;D

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Zřejmě moje první setkání se severským filmem. Do kina jsem šla s velkým očekáváním. Netušila jsem ale, že se skutečně vyplní a těch zdánlivě dlouhých 152 minut nebudu mít ani jedinkrát nutkání podívat se na hodinky. Snímek byl pro mě neobvykle syrový, což ale jedině přidávalo na jeho uvěřitelnosti, a velmi rychle mě dokázal vtáhnout do děje. Hlavní dvojice na mě navíc působila sympaticky, a to hlavně Lisbeth, které jsem fandila od prvního okamžiku. Už teď se nemůžu dočkat, až uvidím zbylé dva díly! Možná je to tím, že jsem předlohu četla až po filmu, nicméně dávám 5*.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Tenhle počin byl pro mě ohromným filmovým zážitkem. Dobře si pamatuji, jak mě v dětství fascinovaly "staré" Hvězdné války, není to ale nic proti tomu, jak na mě působila tahle epizoda. A hlavně se mi nesnažte namluvit, že byl Hayden Christensen špatný. V roli Anakina, v němž se mísí hněv a strach a jehož se zmocnívá temnota, byl naprosto perfektní. :)

Pátý element (1997)

Parádní sci-fi plné humoru s krásnou Millou, drsňáckým Brucem a zpropadeným padouchem Oldmanem :) Aneb když se někdo zeptá na můj oblíbený film, hned mě napadne Pátý element.