Vikingové (2013) (seriál)

Prvé 3-4 diely sú výborné, na 5*. Boje a severská tématika, krásne zábery. Ale potom sa to hodne zmení. Zmiznú boje a je tam 100% kecania a intríg, nudných postáv, ktoré sa postupne objavujú a vytvárajú nové dejové línie atd. atd. atd. skrátka sa to zmení na klasickú intrigánsku komerciu, kde postavy nekonečne kecajú v kostýmoch v drevených miestnostiach pri ohni a trtkajú navzájom. A to ma to už prestalo úplne baviť. Koniec prvej série je nekonečná vata a naťahovanie, druhú už ani nezačínam. Keď vidím, že sa už pripravuje aj piata, tak sa to už asi moc nezmení, máme ďalší nekonečný seriál :)

Tombstone (1993)

Kvalitný westernový príbeh. Páčilo sa, ale mohlo byť kusa kratšie.

Otče, zemři (2016)

Tie zabavne akcne casti su velmi casto prerusovane nudnymi kecackami a vela akcie je hodne postrihanej, tak je hovno vidiet. Ak hladate akcnu jazdu, hladajte dalej.

Mumie (2017)

Bolo to zábavné a akčné. Akcia je roznorodá a baví.

Vetřelec: Covenant (2017)

Film z roku 2017 s nazvom Alien, kde Alien vobec nie je. Ah pardon bol tam parkrat vo vizualoch ^_^ Narovinu povedane, ani jeden z novych Alienov od Scotta nema uroven, ktoru by divak chcel. To proste potrebuje zmenu. Nejde tocit to iste dokola a dokola. Danny McBride a James Franco ma dorazili :-) To uz som akosi bral film tak, ze to nebudem brat ani nejako vazne. Oh a NIE nie je to lepsie ako Prometheus. Ten ziskal plusove body tym, ze mal aspon svoju majestatnost ked Votrelca po par rokoch ozivil. Tuto ten prvok uz nefunguje a film mi prisiel dost odveci.

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Ak hladate spickovu choreografiu, caste a kvalitne boje, tak Boyka je jasna vec. Kamera je perfektna, co chcete vidiet, to presne vidite uplne presne. V zanre bojovych umeni je kazdy Boykov film na top urovni.

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Bez ohladu na to, ako bol ci nebol film dobry, tak ma to zabavalo 100x viac nez vsetci xmeni, supermani a nekonecne overrated suicide squady dohromady.