• Thriller

Most Dangerous Game - New York (2023) (série)

Stale nechapem delenie na 10 minutovky, ale inak dejovo dobre a napinave. To co clovek caka, to dostane.

Přání k narozeninám (2022)

Mne sa to velmi pacilo. Bolo to take mile a vtipne. Jasne, trebalo vypnut mozog a len nasavat herecke zlozenie. Podla mma ceska alebo slovenska komedia je uplne iny zaner ako komedia vseobecne. Neviem ci by toto preslo v inej krajine, odraza sa v tom ta nasa alebo teda ceska mentalita tak vyrazne, ze je z toho samostatny zaner. Herecke zlozenie az na par vynimiek perfektne. Necakala som nic a odchadzala som na hrane 4-5*.

Wednesday (2022) (seriál)

Strasna blbost, nechapem ten hype... Velmi sa musim snazit nedat odpad...

Frost (2022) odpad!

Strasna hovadina... Nelogicke chovanie by si vysluzilo tak film odpadovy na 2 hviezdy. Ale tie zaverecne haluze to hodili na odpad. Ble.

On the Line (2022)

Tak ako... Cely film to tak strasne nehralo, nic tam nefungovalo, emocia ziadna, divna produkcia, prevedenie, proste si vravim wtf... A nezachranil to ani prvy koniec 5 min pred koncom (co by som este brala), ale ten uplny zaver to uz totalne pochoval. Ako milujem filmy s Melom a odpustam mu vela, tak toto bola nefunckna hovadina.

Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022)

Mne sa velmi pacilo a nevnimala som film, zeby siel po povrchu alebo zeby to pre mna ako divaka bolo nedostatocne. Emocne aj hlavou ma to zasiahlo tak akurat. Myslim, ze ak by sa reziserka do nejakej temy ponorila viac, utrpeli by zase ine casti zivota = temy. Za mna osobne super, tak akurat spracovanie...

Smrtící výstup (2022)

skor dve hviezdy ako tri, ale dobre...  Pomale, pretacala som. Divne je asi to najspravnejsie slovo.

Chůvou na Vánoce (2021) (TV film)

Mam rada vianocne filmy a toto bolo otrasne. Ale mohol to sposobit aj dabing z velkej miery.

Santa Clausovi (2022) (seriál)

Vianocny serial? Ano, prosim! Dlzka akurat, kuziel tiez... Veeelmi potesil tento pocin a odporucam, ak mate radi vianocne filmy so Santami :-))