hela.vl

Helena Vlasáková

okres Pardubice

• 30.6.2016  23:43
    Fantazie (1940)

Fantazie nabízí opravdu netradiční propojení vážné hudby, která tu hraje hlavní roli, s perfektní animací, kterou snad ani nejde nemít rád. Svým natradičním provedením je originální a musím přiznat, že mě naprosto okouzlila.

• 12.6.2012  23:01

Ze začátku mi ten film připadá jako o ničem. Nejlepší scény jsou když je opilá a ... no asi tak.. Na konec si jen matně vzpomínám, protože jsem to nějak neregistrovala. Během filmu jsem si 4x odešla pro občersvení a myslím si, že jsem tím o nic nepřišla. (a to jsem ani neměla hlad) Ale za co 2? Musím uznat, že nějaký scény bylo dobrý, např.: registrace v hotelu, nebo "parkování".. A taky jsem díky němu zjistila, co všechno mám na stole. :D Ale jinak mě to docela nudilo a už si to asi nepustím.

• 9.6.2012  23:59
    Prometheus (2012)

Teda místy to bylo vážně nechutný... Chce se mi tomu dát ***, protože jsem asi očekávala víc, než jsem dostala. Všechny ty scény jsou fakt parádní, ale celkově jako film mi to přijde trochu slabší. Ale za všechny efekty, za Noomi a Charlize a krásnou přírodu na začátku dávám ty ****.