Poručík Petr (1981) (seriál) odpad!

Něco tak hrozného se jen tak nevidí. Horší je už jenom Avengers

Ochránce (2021) (seriál)

Vaculík hrál ve svých filmech většinou blbce a ňoumu a tady ten film není výjimkou

Ochránce - Ahoj tati (2021) (epizoda)

Kluk měl o hodně větší IQ než prezident. Uklízečky mají v průměru 110

Ochránce - Vražda vychovatelky (2021) (epizoda)

Pokud budou na ministerstvech vládnout děti pouze s absolvovanou katedrou sociologie, tak to nikdy nebude lepší

Ochránce - Slabý kus (2021) (epizoda)

Když si odmyslíme mobilní telefony a ministra školství, který má těsně po maturitě, tak ten díl klidně můžem dát do 80-tých let. Ale v jednom má film přeci jenom náskok, Vaculík už tenkrát propagoval v televizi Nutellu

Docent - Série 1 (2023) (série)

Trojan mi tady hodně připomíná Svěráka. Nejen vizáží, ale i postojem mimo film. Oba mají rádi ukrajince a cikány a taky 107

Prodám šéfa zn. spěchá (2006) odpad!

Něco jako Dva nosáči tankují super, jenomže nosáč je jenom jeden. Divné, když halivůd je plný nosáčú. Jinak film je strašně směšný, už dlouho jsem se tak nenasmál

Rodinný masakr (2021)

Určitě to bylo lepší, než ten telefonní seznam nacisty

Doktor Martin (2004) (seriál)

Jestli to takhle funguje v nejstarší demokracii - v Malé Británii, tak potěš Bůch. A mimo jiné, ta česká verze je  minimálně o třídu až dvě lepší. V této verzi také hrají ti nejošklivější lidé v Evropě (tedy pokud Malá Británie ještě vůbec v Evropě je) a pokud si vzpomínám, tak v Malé Británii byly za dobu mého života krásné pouze dvě ženy, a to princezna Diana a Sandie Shaw. A srovnání hlavního hrdiny? Donutil je proti tomu anglickému ušatýmu hejhulovi pan herec. A jestli tady někdo tvrdí, že anglická verze je lepší než česká, tak to může být jenom někdo, komu čouhá z prdele vlajka Malé Británie, a že jich je u nás hodně