Příběh z Bronxu (1993)

Dost dobrý film, a kdybych jej měl porovnat s kmotrem :), tak u kmotra jsem se trochu nudil. Asi to bude tím, že jsem si říkal kdy už to konečně skončí... Ale tady? vůbec nic takového, skvělý film!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Quentin Tarantino? To je Kill Bill, a tohle má také ten stejný styl, jenže to jaksi nezabírá...

Proroctví (2009)

Váhal jsem mezi 3 a 4*, úžasné efekty!! Příběh také zajímý, jen kdyby nepřiletěli marťani, hodnocení by bylo jistě lepší. 7/10

Mezi zdmi (2008)

Protže filmů tohoto typu moc není, 3* jsou jasné, zaručeně se nebudete nudit..., a ješrě v originále, takže 4* :)

Strings (2004)

Pěkně zpracované :), a i příběh je zajímavý, 8/10

Stolen (2009)

Už jenom za to téma 3* :), dobře zpraované, příběh, odkrývání údálostí, ale škoda že toho nebylo víc :(, konec jsem tak trochu čekal už od začátku :(, protože je pár podobných filmu a se stejným koncem, např. Výměna. Ale 4* si tento film určitě zaslouží.

Království (2007)

ukázkový film, takto to dopadá když se amíci cpou kam nemají..., ale příběh dobrý a zvlášť akce! :)

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro (2003)

Nadhéra, jednou si určitě vyzkouším na takové místě žít, jestli nějaké takové bude. Líbí se mi Kleopatřin komentář :-), a skoro bych se pod něj i podepsal, napsala za mě vše, avšak chybí mi tam pátá hvězdička.

Sledování (1998)

Hodinový thriller na velmi dobré urovni!! Nejvíc mě dostalo, jak poznal, že jej sleduje a nakonec to obrátil proti němu. 80%