Riddick: Kronika temna (2004)

Tomuto filmu jsem dal 5 hvězdiček. Možná je to moc, nebo si to vůbec tento film nezaslouží, ale já mu je dávám. Možná proto, že se v tomto filmu spojují věci, která mám rád. V hlavní roli Vin Diesel, Riddick je moje oblíbená postava a celkově se mi i příběh líbil. Já vím, že na tomto filmu hledáte chyby a také, že jste je tam asi našly, ale každý máme přece rádi něco jiného. Někdo si rád pobrečí u Titaniku a někdo zase radši shlédne nějaký bezduchý akční film. A kupodivu oba jsou spokojeni. Proto tomuto filmu dávám 5 hvězdiček, protože mám rád tuto sérii a při shlédnutí jsem se nenudil, ba naopak. A prosím Vás, já vím, že srovnání s 1 dílem se nabízí, ale to nemůžete. Oba jsou to jiné filmy. Každý je trochu jiného žánru. A doufám, že si máknou s tou trojkou. PS: Kofola to přesně vystihuje: "Když jí miluješ, není co řešit."

Temný rytíř povstal (2012)

Absolutně mě tento film dostal. Když Christopher Nolan natočil Batman začíná byl jsem opravdu potěšen, že konečně někdo natočil dobrý film s Batmanovskou tématikou. A tento díl, který zakončuje tuto trilogii byl úžasný. Děj, zápletka, postavy, efekty a úžasná hudba Hanse Zimmera. Opravdu smekám, mistrovské dílo. Tento film si zaslouží pět hvězd a také by je měl dostat. Děkuji, že jsem tento film mohl vidět.