Muži, co zírají na kozy (2009)

Velice, ale velice vtipná komedie. (Nikdy by mě nenapadlo, že uvidím George Clooneyho v takovém filmě.) Výborné herecké obsazení: George Clooney, Ewan McGregor a Jeff Bridges jsou hlavními tahouny tohoto snímku, dobře není to film, který si budu nadosmrti pamatovat, ale přesto filmů o zabíjení křečků by určitě mělo být víc.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Důkaz, že vynikající filmy jdou točit i bez Toma Hankse :D - vynikající film, ke kterému jsem přistupoval stim, že když se všem líbí, tak mě se určitě líbit nebude a stanu se tak jakýmsi "zrádcem národa", opak je pravdou a je to fakt supr film

Vetřelec ³ (1992)

U jiných vetřelců bylo pro mne zvykem, že ze začátku to bude "nuda" a dlouho se nic nebude dít, tady to bylo jiné od začátku se něco dělo a pokaždé se řešilo něco, co mě nutilo dávat pozor. Moc pěkná jsou i kouzla s kamerou, kterých jsem se nemohl nabažit, jen atmosféra již není zdaleka taková jako v prvním díle. Každopádně jeden z mích nejoblíbenějších vetřelců =D

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Mno tak... ...nechápu jak tenhle film mohl dostat 90%, když předchozí film (Pán prstenů a dvě věže) byl "zkritizován" za to, že film byla vlastně jedna velká akční scéna pokulhávající na příběhu. Tento film se od předchozího lišil snad jen tím, že to nebyla jedna akční scéna, ale dvě jdoucí rychle po sobě, tím chci říct, že teto film určitě není bezchybný jak všichni tvrdí. Celkový dojem z filmu ještě kazí několikrát opakovaný konec. Tak-že tento film by si zasloužil asi něco kolem 78%, jelikož je to však film poslední a všichni se ohlíží k celé trilogii, jako celku, musím dát plný počet, protože toto byla jedna z nejlepších trilogií co jsem kdy zhlédl...