• Krátkometrážní

Agent 117 (2006)

MartinezZ: "... některé vtipy jsou poněkud trapné [...] takové to trapné ticho, kdy se udělá vtip, nikdo se nesměje a aktér se snaží vtip stále více vypointovat a ticho je delší a delší..." - vždyť přesně o tohle tam taky jde! :D Nechápu ale proč se to tady neustále přirovnává k Austinu Powersovi, když je to spíš na způsob Růžovýho Panthera.

Stud (2011)

"I would be a musician in sixties." ... Duše rockera uvězněná v nesprávném těle ve špatném čase.

Válečný kůň (2011)

Film, kde nejlepším hercem je kůň. Co se tomu (a jiným snímkům) nedá odpustit jsou Němci a Francouzi hovořící angličtinou s přízvukem, aspoň že si z toho sám Špilberk udělal legrandu. Win-point za "oranžový západy" i "příliš modré oblohy".

Poslední představení (1971)

Just give me an old pick-up truck in Texas and I'll be a happy cowboy ... yeeehaa!

Gasman (1997)

Čirpi čirpi čirp čirp

Káva a cigarety II (1989)

My favourite Elvis record is "The only thing negroes can do for me is buy my records and shine my shoes" ... zabil :D

Úkryt (2002)

Kozy Jodie Foster a že závěr byl špatnej? To raději vertigo zoom na lavičku než pouta, sanitky, župany, ručníky, uzdravující se táta a sjednocená rodina u nemocničního lůžka.

Vyměřený čas (2011)

Během projekce se v půlce filmu dva páry zvedly a odešly. Jeden z diváku je počastoval hlasitým pozdravem: "Táhněte do hajzlu!" Asi neměli času nazbyt.

Scény z předměstí (2011)

"You all are a part of a dream that I'm dreaming and from which I haven't woken up yet."