Vetřelec vs. Predátor (2004)

Kdyby se scénář malinko vyladil, ta by to byla super podívaná. Toto ale ne e. Přitom základ je slušnej, mohl to být bezva kultovní film

Alpha Rift (2021) odpad!

Neherce poslat na nucené práce a režiséra do Bohnic. Lance Henriksen by se měl zamyslet do jakých filmů se angažuje.Nikdy více to už neuvidím

The Gardener (2021) odpad!

Tak tohle je fakt na odstřel. Zloději co dělají lockpick na zámku, u kterého se to dělá jinak.  Zloději idioti.  Režisér idiot Děj na hovno Opravdu nechápu kdo může takovou XXX financovat a za jakým účelem

Dobyvatelé rudé planety (2005) (TV film) odpad!

Rezisera i herce bych poslal na nucene prace a denne mucit,aby je uz nikdy nenapadlo angazovat se ve filmu

Krotitelé duchů: Odkaz (2021) odpad!

Očekával po tom hnusu z roku 2016, že se to vylepší. Lepší to bylo, ale už si to nepustím. Film pro děti, hlavně ne pro ty co viděli 1+2.Jdu si pustit původní díly, aby přebil tu pachuť

Rolničky, kam se podíváš 2 (2014) odpad!

S jedničkou to nic nic společného.  S filmem a ještě k tomu vánočním to nemá vůbec nic společného. Odpad jak stehno

Tři přání pro Popelku (2021)

Čekal jsem to horší. Mediální honba za tímto filmem byla opravdu masivní. A to nejsem zastáncem ano Norska, ani předělávek.  Co k tomu říci... Naše popelka je alespoň pro mě lepší, Libuška měla styl, něhu i drzost, Norská je taková plochá. Stejně jako celý film. Dále bych čekal, když někdo obdivuje českou popelku, tak se jí bude snažit natočit se vším všudy. Zde ale chybí pořádná hudba. Krásná norská krajina to nezachrání.  Nejsem odpůrce 4%, ale ani zastánce, do té doby, když mi to někdo vnucuje, že být deviant je normální a většina se má přizpůsobit. Pro 4% je to jistě moc hezké na konci filmu, pro mě ani ne.  Zkrátka čekal jsem více, ale jak už to bývá, 2. díl, či předělávky jsou v 95% na hovno. Věřím, že Norům se líbit bude, za mě škoda a jen dvě hvězdy

Večírek (2021) odpad!

Těšil jsem se na hezký český film a nakonec toto..... Přitom takoví dobří herci a výsledek ... Podruhé si to už nepustím

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Čekal jsem jak malej po jedničce co přijde a hluboké zklamání. Proč si nedají tu práci, aby dvojka byla ještě lepší.

Stín v oblacích (2020) odpad!

Nevím kdy režiséra pustili, ale měli by ho zase zavřít. Takový odpad jsem zpočátku nečekal. Strašné