Tajemství Pravdy - Baneling (2009) (epizoda) odpad!

Organizování přeživších je mimořádně humorné. Humorné je také vypořádání se s morálním dilematem, že baneling musí zabíjet pro Keepera aby mohl dál fungovat ve světě živých. Ale jak na to? Jednoduše "We must find somebody for him to kill!" Pecka. A k tomu kupa explozí a jako pokaždé nesmí chybět ani slo-mo.

Tajemství Pravdy - Broken (2009) (epizoda) odpad!

Haha! Cara a její návrat do rodné vesnice, kde dojde i dojemné setkání se sestrou. No pak dojde i na nějaký ten soud, "dramatické odhalení" na konci a pak se zas může jet dál, jako jedna velká šťastná dysfunkční rodina.

Tajemství Pravdy - Touched (2009) (epizoda) odpad!

Přesto že je Kahlan poslední konfesorkou (tedy v knihách), tak v seriálu se to dalšíma konfesorkama jenom hemží. A dojde i na zkonfesování Richarda, myslíte že je to nějaký problém? Tady je to prakticky jedno.

Tajemství Pravdy - Wizard (2009) (epizoda) odpad!

Četsli jste knihy a furt vám tam něco scházelo? Tak jste na správné adrese, kam se hrabe Richard, za pomoci Shoty se Zed stane Seekerem! Hurá!

Tajemství Pravdy - Fury (2009) (epizoda) odpad!

Pár střípků z Goodkindova vesmíru splácané dohromady (v tomto případě je vazba mezi obyvateli a Rahlem natvrdo a ještě zakrytá jiným kouzlem) v této naprosto zbytečné epizodě. Nechtěně komický je vojenský trénink pacifistů a to jak dějově tak i technickým zpracováním.

Tajemství Pravdy - Resurrection (2010) (epizoda) odpad!

Tak tohle byl zase mimořádně vypečený díl. Denna jako bordelmamá, k tomu kuje pikle o ovládnutí světa, nebojí se manipulovat s podsvětím (kam se na chvíli mrkne pokecat i Richard), má foukačku s uspávacíma šipkama a způsobí návrat Kahleniny sestry. Slušná fantasmagorie s převtělováním a bdsm hrátky s agielem (tedy v tomto případě s pendrekem).

Vánoce na spadnutí (2022) odpad!

Já doufal, že Tad vezme na dovolenou Ralpha, ale on bůhvíproč vzal toho idiota Terryho...

Zločiny budoucnosti (1970)

Proč to bylo proboha tak dlouhé? Přestože se jedná o hodinu, tak je to celé neskutečně utahané a na to co se to snaží říct by stačilo tak 20 minut maximálně. Troufám si říct, že s kratší stopáží by to dostalo mnohem větší údernost a nepůsobilo by to jako prázdná exhibice. Takhle dávám jednu hvězdu za pár působivých záběrů, které se mi líbily.