• Rodinný

The Runaways (2010)

Perfektní ukázka toho, jak se to jednou musí zvrhnout v každý kapele, která se slávou nechá až moc unést a opojit. Chvílema jsem si říkala, jestli by situace vůbec mohla být až takhle vyhrocená. Ale to je právě ono skvělé zobrazení drsné reality. Další velké + mají u mě naprosto skvělý songy.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Perfektní děj, skvěle přizpůsobený prostředí, ve kterém se odehrával. Od samého začátku jsem beze slova zírala na obrazovku se skoro vyraženým dechem, a když jsem se při závěrečných titulcích konečně nadechla, uvědomila jsem si, že tohle je ten film, na který jsem tak dlouho čekala. Dokonale promyšlený do takových detailů, že jednotlivé drobnosti do sebe zapadají jako jednotlivé dílky puzzlí. Nádhera!

Speed Racer (2008)

Kromě jedné výtky - a to naprosto předvídatelného děje - nemám žádný námitky. Naprosto nejbarevnější film na světě :). A úplně nejsilnější scéna byla, když Speed zapnul motor Mach5-ky. Úžasnej zvuk. Já mám prostě pro auta slabost :))

Transformers (2007)

Michael Bay je prostě naprosto skvělý režisér a když jsem zhlídla tenhle film, tak mě to v tom jen utvrdilo. Naprosto mě dostala hudba, a to i ta na konci (Linkin Park- What I´ve done), která se k tomuhle závěru hodila naprosto dokonale. Dalším důvodem pro 4 hvězdičky je BumbleBee.. Camaro je moje srdeční záležitost :).

Počátek (2010)

Naprosto dokonale promyšlený film o tom, jak si lze (v podání Chrise Nolana) zahrávat s lidskou myslí. Jak již uvedla kleopatra, tenhle snímek není možné převyprávět jako ostatní filmy. Prostě je nutné ho vidět. A říkám Vám, že to vážně stojí za to!