Tajemství loňského léta (1997)

Velice slabá vyvražďovačka se spoustou krajně nepravděpodobných situací a rozhádaných mladých. Jestli nemusíte, na tento film bych se asi nedíval, protože v něm není žádná strašidelnost, ani napětí. Rozhodně by mě ale zajímal způsob, při kterém se jde s jedno amputovanou rukou dostat z moře na břeh.

Mlha (2007)

Celkem příjemný odpočinkový film, který sice moc nenadchne, ale je vcelku kvalitně natočený a příjemně mrazivě popisuje atmosféru strachu a ponorkové nemoci s dost děsivými důsledky ve společnosti nesourodé party lidí uvězněných v supermarketu. Ideální film pro deštivé večer, až na konec, který mohl být alespoň trochu méně špatný.

Vetřelci (1986)

Velice kvalitně natočený film, který patří mezi klasiku. Mám rád filmy, ve kterých si člověk vytvoří vztah k jednotlivým postavám a kde se o ně buď bojí, nebo jim přeje, aby jim něco v příštím záběru ukouslo hlavu - tento film mezi ně opravdu patří. Když se na něj podíváte, tak si užijete výborné herecké obsazení, na svou dobu perfektní efekty a poměrně solidní příběh, který podpírá výborné akční sény. Jestli váháte, který film shlédnout - tento je pro vás !