Alien Vs Ninja! (2010) odpad!

Při sledování tohoto filmu, jsem se cítil jako bych měl vys*at ježka !!!

Já, legenda (2007)

Tenhe žánr mám moc rád. Když Francis Lawrence "stvořil" film Constantine o démonech. Čekal a doufal jsem, že v budoucnu vytáhne něco podobného. Světlo světa spatřil film Já, leganda....film se super nápady, výborným hereckým obsazením...vizuálně dobře zvládnutý a se zpackaným koncem. Po napínavém ději čekám najáký dech beroucí závěr a mezi tím se dočkám jen slabého odvaru. Jinak ale velmi slušný film :)

Hrdina (2002)

Během sledování tohoto snímku se ve mě rozpolcují dvě osobnosti. Jedna žasne nad téměř bezchybně provedenou vizuální a digitální stránkou filmu, ale prostě nemužu přijít na chuť skokům 15 metrů do vzduchu, běhání po vodě a věcem podobným. Chápu, že orientální podání a myšlení je jiné než kdekoli jinde, ale pro mě i přes vysoké hodnocení zapadl do průměru.

Drive (2011)

Role jako na míru ušitá Ryanu Goslingovi. Parádní soundtrack...děj super...chybí mu jen málo do počtu 5 hvězdiček :)

Colombiana (2011)

Začátek zajímavý, ale čím víc ubíhají vteřiny filmu tím víc zapadá do průměru...snadno čitelný děj. Nebýt půvabné Zoe Saldana tak film u mě nezíská ani 3 hvězdičky :)