Ježíš mě miluje (2012)

Nie je to ono, ale je to komédia, takže to treba brať s rezervou!

Final Events, The (2008)

Námet je pravdaže v poriadku ale tá interpretácia je na nulovej úrovni!

Stáhni mě do pekla (2009)

Keď som videla tích hercov tak som si pomyslela či som náhodou omylom nestiahla nejakú romantickú komédiu.Proste mi na túto tematiku zlých duchov vôbec nesadli! Námet a napätie nebolo zlé ale niektoré scény ako vystrihnuté z nejakej "smiešnej" parodie znehodnocujú celkový efekt pôsobiaci na diváka. "Smrdelo" to nepresvedčením!

Rosemary má děťátko (1968)

Po dobu skoro celého filmu vládne isté napätie s očakávaním aký to bude mať záver.Film "hrá" skôr na psychiku ako sa zapája do akcie. Až príliš emócií dovedie diváka k záhadnej atmosfére ALE záver bol pre mňa neuspokojivé prekvapenie a preto aj znižujem hodnotenie!

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

No pravdupovediac nič moc!Miestami nudné až nezáživné. Viem si to predstaviť aj v lepšom prevedení no bohužiaľ moje očakávania sa nenaplnili.Slabé **

Travička zelená (2008)

Nie že by som tento štýl života uznávala ale skvele som sa pobavila ako už dlho nie:-)

Jackass 2 (2006)

Vo svojej podstate to je celkom zaujímavé a aj smiešne ale niektoré kúsky mi prídu moc nechutné a zvrhlé!! No ale asi aj o tom to je!!

Posvátná planeta (2004)

Veľa skvelých záberov a myšlienok. Neuveriteľné! Presne tam poukázali pár zábermi rozdiel medzi mestom a životom v prírode, čo som podotkla aj z dokumentu Pavla Barabáša. Tomuto sa hovorí život a harmónia s prírodou.

Tudorovci (2007) (seriál)

Za moju sledovanosť dávam veľkú zásluhu J. R. Meyersovi, ktorý odviedol neľahký ale vynikajúci herecký výkon. Neodolateľne splynul do postavy kráľa Henricha VIII. Veľmi sa mi páčilo ako si presadzoval svoje rozhodnutia. Skvelé spracovanie!