Městečko South Park - Série 17 (2013) (série)

V podstatě taková filmová parodie, začátek sprostější mluvy a politických narážek. Plus patřičný výsměch Hře o trůny - samej pindík :-D

Městečko South Park - Hobit (2013) (epizoda)

Jó, když člověk objevil, že fotoshop dokáže dělat z lidí výstavní panáky, to byly časy :-D

Městečko South Park - Já a mé budoucí já (2002) (epizoda)

Tady Rendy vehementně kritizuje trávu, jak je prý hrozně špatná, aby pak ve 14. sérii (Léčivé smažené kuře) vehementně nakupoval trávu ("vezmu si půl kila týhle a trochu támhletý") a strkal koule do mikrovlnky, aby na ní dostal předpis, a v dalších sériích si pak založil celou farmu s léčivou marihuanou :-D Pěkný paradox..

Městečko South Park - Kanada ve stávce (2008) (epizoda)

"Jednou přijde čas, kdy tvořivý lidé budou na svých videích na internetu vydělávat skutečný peníze" :-D Jo, rok 2008 vs 2023 :-)

Vymítač Boner (2020) (seriál)

Jo, jako tohle je hodně speciální a dosti hulvátský počin. Nějaké důvody, proč sledovat: 1) Už dlouho jsem nepotkal žádného Poláka, 2) Chci nahlédnout do polské mentality, 3) Potřebuji rozšířit slovní zásobu o polské nadávky, 4) Myslím si, že pivo není alkohol, 5) Je mi deset a nevěřím, že děti mohou tvořit animované seriály :-D. No každopádně se těším, jak to dopadne v dalších sériích.