Space Jam: Nový začátek (2021)

LeBron mi teda sympatický nebyl, ale zato Bugs a Duffy se svou partou v klasickém 2D i 3D byli fajn. Technické zpracování je moc pěkné. Hezká vzpomínka na kombinaci 2D animace Looney Tunes s hraným filmem (jó, to byly začátky :-D ).

Senzační svět (1992)

Tak tohle musel být ve své době naprostý kult. Kreslený groteskní gangsta svět prolínající se s reálným nevlídným Las Vegas (pěkný odraz historie). Sex animovaných postaviček s reálnými lidmi a šílené animace zkrátka vyzdvyhují kvalitní film pro děti z devadesátých let. Tohle byly prostě začátky něčeho velkého.. :-)

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Kruto přísný vole. Jatka humoru a exploze močáku. Baví mě číst místní hejty od Osloslavů - vy vocasojdi, co jste jako čekali??? :-D

Boris a Nataša (1992)

Je to starý, ujetý a mě se to líbilo, protože tam bylo plno nečekaných štěků, kterým jsem se do sytosti zasmál. Nejchytřejší to možná není, ale zase v porovnání s chytrými komediemi, u kterých se člověk ani nezasměje, bylo tohle příjemné zpestření.

Piklírna - Je třeba zabít Buzze (2021) (epizoda)

Hláška: Když Kennedyho přestali bavit pozemské sexuální orgie, tak se rozhodl obsadit Měsíc a pořádat orgie ve stavu beztíže. Jo, tak nějak to asi bylo :-D

Městečko Záhad (2012) (seriál)

Tak tohle se Disneymu moc povedlo. Úžasná tajemná fantasy-scifi pohádka v krásně malovaném světě prazvláštního Městečka záhad. Ve 40 dílech je pozvolna rozvinut silný příběh, který postupně z pozadí vystoupí do popředí ve druhé sérii, aby vše mohlo být završeno neskutečně úchvatným koncem světa (a nebo ne?). Vtipné a poutavé, od hlavních hrdinů Dipra a jeho sestry Mejbl, přes zlejdu Stena, pracovníky Súse a Wendy, až po zbytek městečka. Každý díl obsahuje hlody a opravdu nečekané scénky, že jsem se fakt dost nasmál. (12+, tj. bez sprostých slov)

National Lampoon a kino (1982)

Cílem tohoto filmu bylo "být divný", což se mu úspěšně daří do dnes. Ani po 30-ti letech se scény nestaly všední skutečností (což je jedině dobře). Ve filmu jsou tři oddělené příběhy. První je o speciálním pojetí rodiny, rodinné lásky a osobního růstu. Druhý je o slečně, která z pomsty dobyde svět za tři dny a nahoře bez. A třetí je o speciálním pojetí policejní služby a ztrátě iluzí jednoho policisty. V prvním a druhém příběhu je také kladen důraz na krásná ženská prsa, což se mi líbilo :-) (škoda, že dnes už se tyto partie ve filmech moc neobjevují).

Snídaňový klub (1985)

V podstatě kultovní film pro mladé své doby (rok 85, USA) a jo, nebylo to špatné.

Battlestar Galactica: Břitva (2007) (TV film)

Protože jsem neviděl seriál, který předcházel, ani seriál, který byl někde uprostřed, a ani seriál, který na to asi nevazoval, tak mi to v podstatě nic neřeklo. Celkově to působilo dobře, i to bylo zajímavé, jen mi přišlo, že uprostřed filmu někdo kus vystříhnul, tj. konec jsem tak úplně nepobral.

Serenity (2005)

Hezké sci-fi pro milovníky Serenity a jejích obyvatel. Také je fajn, že jsou v něm titéž herci, co v seriálu, který je dobré vidět před tímto filmem (byť seriál končí trochu jinak). A ano, konečně je to v podstatě završení daného seriálu, které pospojuje některé jeho linky. Škoda, že tohle nemá tak 1000 dílný seriál, protože bych byl jeho velkým fanouškem.