Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (2024) odpad!

Rozpočet pro obě části byl 166 mil. dolarů?!!!!!!!!!!!!!! Vau. Asi bych mohl říct, jestli tohle nepohřbí jeho kariéru, tak už fakt nevím. Myslím, že jeho využitelnost je asi už jen v céčkových pornech, kde si ty jeho zpomalovačky více užijete. Komedie no

Ghúl (2018) (seriál)

Výborný...

Rytíři spravedlnosti (2020)

Naprostý chameleon emocí. V jednu chvíli se smějete a vzápětí je Vám skoro do pláče, o napětí a akci nemluvě. Výjimečná šílenost roku.

Duna (2021)

Uhrančivý estetismus s neklidnou rezonující hudbou a přesto jsem měl pocit, že tomu něco zásadně chybí. Dlouhý epos ve zkratce...

Lukostřelci (2011)

Napětí v každém vystřeleném šípu. Drama sniperů v Jiho-korejské minulosti. V jednoduchosti je síla.

Záhrobní komando (1987)

Křehká naivita zabalená do monstr krabičky osmdesátkové zábavy, která mě bude těšit neustále, ikdyž bude schovaná kdesi pod nánosem prachu. Pod vlivem sentimentu ji otevřu a vrátím se někam, kde jsem po vzoru tohoto filmu spolu s kamarády honil za dobrodružstvím a snažili se bojovat s mnoha příšerami okolo nás. Myslím, že je to film pro následující generace, snad po jeho shlédnutí se inspirují, jako v minulosti my a vytvoří vlastní "Monster Squad". Snad.