• Pornografický

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Klasika mého mládí, některé příběhy měly tak dobrou atmosféru, že jsem se pak bál sám jít na záchod, některé příběhy nebyly až tak děsivé, ale za ně jsem taky rád (aspoň jsem se v klidu vyčůral), pořadem provází po skvělé znělce jonathan Frakes. (a ty ten other guy). Jako fanda Playboye jsem nemohl zapomenout jeho hlášku při příběhu s mladým bezdomovcem a trafikou, kdy měl Frakes před kulisou trafiky v ruce Playboy a povídá "čtu to jen kvůli článkům".

California Man (1992)

Z vetsi casti nevtipna komedie s ve sve roli nudnem Fraserovi a buzerantsky vyhlizejicim a hrajicim Shoreovi jehoz jedina dobra role byla ta minutovka v Zenatem se zavazky. Film ale rychle ubiha a je koukatelny. A ta Rose McGowan, kvuli ktere sem si to poridil, potesi, ale ne moc protoze je tu ve 2 zaberech a rekne 2 vety :)

Tajní operátoři (1995) (TV film)

Kratky film pusobici jako epizoda nudneho serialu z 90s. Kratka stopaz ochuzena o veskerou akci, napeti i nahotu, ktera k 90s patri. Adam Baldwin tady sice celou jednotku vede, ale myslim, ze ani nikoho neodpraskl. Skoda.

Zázračný běžec (1997)

Výborný! Takhle si představuju životopisný film. Rozhovory, dobové záběry a výborně natočený a napsaný příběh. Jasných pět.

Akta X - Film (1998)

Celovečerní film podle mě seriálu celkem pomohl.

Honička na chlapa (2000)

Další film, ve kterém mě ani tak neštve odpadovost příběhu a zpracování a jsem rád že můžu koukat na atraktivní hlavní hrdinku v podobě paní Christine Taylor (ta hezčí od Stillerů :) ). Koukat se na to dalo.

Killer Movie (2008)

Lacině vypadající slasher od režiséra především neznámých seriálů a reality show se sestrami Hiltonovými (což vysvětluje mnohé :) ). Někteří herci se opravdu snaží, ale celý scénář je dost slabý (sám režisér Jeff Fisher si ho psal :) ). V takových slabých filmech to zachraňují efekty, ale tady se toho moc nenabažíme, jen dvou ke konci, ale ty zvládli i tvůrci českého Killing Greed. Scénář obsahuje spoustu klišoidních hlášek a situací. Slabota, ale na odpad to není. Jediným důvodem pro shlédnutí tohoto kousky pro mě byla Kaley Cuoco (Penny z The BBT, Billie z Charmed), která svou roli namyšlené a nadávající hvězdy zvládá opravdu dobře (režisér tohle zvládl, protože měl inspiraci v Hiltonových). FUCKILY FUCK, FUCK, FUCK!

Kámoš k pohledání (2009)

Není to nuda, zasmál jsem se, ale i tak to nedosahuje kvalit apatowek. Rudd a Segel těší a Lou Ferrigno rulez!