Robert the Bruce (2019)

Příliš dlouhá nuda s pateticky deklamujícími postavami

How to Fake a War (2019)

Není každý Herzog Werner a syn po otci talent opravdu nezdědil. Špatně natočená rádoby komedie, která používá stereotyp opice z Východu versus chytří lidé ze Západu. A Vrtěti psem bylo ve všech ohledech lepší.

Deutschland 83 (2015) (seriál)

Už dlouho jsem se tak nerozcházel v hodnocení s ostatními. Scénář seriálu je tak neuvěřitelně naivní a pitomý, že jsem vydržel jen jednu epizodu. Dvě hvězdy jsou za kostýmy.

Partyzán (2015)

Výborný nápad, skvělá pointa a dobří herci, co chtít víc.

Zákon trhu (2015)

Film působí jako dokument o naprosto obyčejném muži 50+, který ztratil práci - scény z všedního života, hledání práce, nová práce. Vincent Lindon je skvělý a ten film je dobrý, byť možná místy zdlouhavý. Hořký náhled do pracovního systému supermarketu, který plíživě křiví morální charakter zaměstnanců.

Plot (2015)

Taková nezávislejší Shyamalanova The Village, ale s teleportací navíc.

1944: Přinuceni k boji (2015)

Velmi solidní válečný film, s poměrně netradičním (štafetovým) přístupem k hlavním hrdinům. Nic víc, nic míň.

Flashback (2011)

Garážový film, který vzniknul z čirého nadšení tří kamarádů, celý je dělán na klíčovacím pozadí. Pokud se přenesete přes slabší vzhled, tak dostanete solidní porci velmi vtipných filmových plakátů a gagů (a jedna z postav, vzdálený potomek George Lucase, používá jen věty ze Star Wars).

Supremacy (2014)

Známí herci se nechali uvrtat špatným režisérem do špatného filmu. Zbytečných 111 minut.