Power Rangers: Film (1995) odpad!

Jedna z největších sra.ek světové kinematografie... byl jsem ochoten být po letech smířlivější (protože jsem to viděl naposled ve 12ti a ani tehdy mě to nijak neoslovilo), tak jsem udělal tu chybu, že jsem se na to ze srandy podíval znova... Snad ani po větším množství nejrůznějších narkotik a alkoholu, než je množství velké, se na to nedá dívat a nezachrání to opravdu nic. Horší je už jen seriál a některé díly Wolker Texas Ranger. BIG SHIT

Hellboy (2004)

Můj oblíbený film, pár much by se sice našlo, ale jde o dílko, které si velmi rád zkouknu znova a Hellboy je prostě klasik. Na závěr jen můžu dodat... OH, CRAP!!!!!!!!!!!!!

Transformers (2007)

Moc pěkně natočeno, triky velmi slušné a rozhodně nejlepší z trilogie, ale zároveň žádnej zázrak. 65%

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Abych pravdu řekl, moc mě to nezaujalo a chvílema jsem se celkem dost nudil. Myslím, že 3 hvězdičky je v rámci žánru akorát.

Spawn (1997) (seriál)

Tak tenhle seriál je naprostá pecka!!! Škoda jen že vydali pouze 3 série. Jinak jeden z nejlepších komiksovejch seriálů, co jsem kdy viděl...film se s tím nedá absolutně vůbec srovnávat. Angličtina sice není nejjednodušší, ale dá se tomu rozumět a děj mě absolutně vtáhl. Bez přemýšlení*****