Kybernet (1995) (seriál)

Bez tejto relácie by som si nevedel predstaviť detstvo. To boli časy, keď som sa k hrám ešte len dostával a v každom dieli ma uchvacovali nové hry, novinky, recenzie. Bol to v jediný projekt tohto formátu na CZ/SK scéne, ktorý neskôr nakopol odbobné relácie (Game Page a neskôr Re-play a Indian). Skvelé a nadčasové podávanie informácii zo sveta PC a konzolových hier, ktoré sa ani do dnešnej doby výrazne nezmenilo.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

To čo robí Top Gear takým skvelým a originálnym "automagom" je kombinácia moderátorskej trojice, skvelého britského humoru a neobmedzeného rozpočtu BBC. Skvelá zábava pre všetkých od absolútnych autmobilových laikov až po pravých "petrolheads". Taká zohratá trojica ako Clarkson, Hammond a May, nemá nikde vo svete obdoby, týto páni sú ozdobou celého programu. Skvelé výpravy, humorné pojaté recenzie a novinky zo sveta motorizmu v úžasnom produkčnom spracovaní. Samostatnou kapitolou sú ešte tématicky ladené špeciály, ktoré sú ešte o niečo lepšie. Samozrejme by Top Gear nemohol existovať bez Stiga, ktorý sa stal akýmsi "badass" maskotom. Neúnavne vyčkávam na nové diely. Autá nikdy neboli zábavnejšie. 100%