• Thriller

24 týdnů (2016)

Neskutečně silný a smutný snímek. Situace, která se může stát jakékoli dvojici a teď jak se rozhodnout? Velmi dobře zahrané, já jsem ani nedutala a konec jsem si proslzela. Osobně vím, jak bych asi jednala, ale v žádném případě bych nesoudila druhé jak to vyplynulo i ze závěrečné části......v každém případě se to ponese celým jejich životem.

Psí poslání (2017)

Jo jo jo, mezi těmi filmovými střelbuchy je tenhle snímek jako pohlazení po duši a to já beru :-)

Melancholie (2011)

V mnoha očích fantastická podívaná s hlubokými myšlenkami, ale mě to nějak míjelo. Co jsem asi vnímala nejvíc, byla Kirsten, ale Melancholia se mohla přibližovat a vzdalovat jak chtěla a já nic. To není dobře. Buď se budu muset podívat ještě jednou a nebo nechám Larse von Tiera chvilku dáchnout........chyběli mně emoce, ale atmosféra byla na pětku, ta se maximálně povedla.....60%

Logan: Wolverine (2017)

Celá ta čtyřka, trojka a nakonec dvojka hrála bezvadně a jasně, jedničkou byl pochopitelně Hugh, kterého jsem skoro nepoznala. Ani chvilka nudy, trochu víc sťatých hlaviček a ručiček na mé gusto, ale to jsem v mysli odbourala a je tu tutovka pětka. Já se jsem jinak X-menovská panna a to bylo možná plusem, že jsem se v tom moc nešťourala a vychutnala jsem si to napětí !

Díky za ty dary (2012)

Velmi těžko hodnotitelný film s tématem, který není až tak proklamován. Kdo to nezažil, nemůže soudit ty, kteří si tím peklem prochází. Před xxx lety jsem jednoho takového člověka poznala a bylo mně ho hrozně líto a rozhodně mi to nepřišlo k smíchu. Také s tím chodil na psychoterapii Je to vážně utrpení. Tady se to tvůrci snažili tak nějak polidštit a předložit s mírnou nadsázkou. Osobně si myslím, že bylo velmi dobře, že tam bylo víc variant a tak to divákovi víc zpřístupnit, ale nedivím se sinusoidovému hodnocení. Kdo se s tím nikdy nesetkal, neví.............

Haeeohwa (2016)

Ještě mi tam nahoře schází romantické, přece jen se to tam prolínalo. Láska je nevypočitatelná a žel někdy smutná. Já mám stále problém v rozpoznávání obličejů a tady tuplovaně. Snažila jsem se podle pěšinek na hlavě, podle zpěvu atd. atd. Jistě, že jsem se neztrácela úplně a na intenzitě prožitku to nemělo vliv, ale musím si je děvčata víc nakoukat:-) A osobně jsem byla nadšená z úžasného vizuálu, jejich sukýnek a jiných drobností, které tím vynikly o to víc.

Rozpolcený (2016)

Za McAvoye v poslední půlhodině. To nemělo chybu a přidávám se ke chvále kamermana. Jak si toho jindy extra nevšímám, tak tentokrát to bylo umělecké dílko, co záběr, to perla.

Goldstone (2016)

Dalo by se říct, že to celé měl na triku Ivan a to včetně hudby, která tu atmosféru bezvadně doplňovala. Ale někdo musel hrát a tak zvolil herce, kde mně sice Josh moc nezapadl, ale ten druhý to hravě srovnal. Jo jo jo, takovým nadšencům alá Ivan já fandím a navíc si konec můžete libovolně domyslet. Jízda po vodě kaňonem mohla být třeba hodinová jaká to byla nádhera.

Až na doraz (2014)

Go byl maximálně vyděšenej a není divu, polda a taková tragédie. Co s tím, jak se zachovat, co dělat, když je v tom namočeno víc než jen nehoda na silnici ? Postupně gradující krimoška, kde si nelze neuvědomit jihokorejské předložení, okořeněné černým humorem, ale já se fakt nenudila ani minutu a konec byl už jen prima tečkou, uffff, taky by mě to vyrazilo dech. Také mě udivuje tak nízké hodnocení, takže si to ještě v duchu projedu a možná jednu hvězdu přihodím.

Jauja (2014)

V biografii se o Lisandrovi píše že :" Lisandro Alonso je bezpochyby nejoriginálnější osobností nové vlny argentinského filmu". A Jauja je přesně taková a ano, je to tak, konec a některé scény jsou pouze na naší fantazii.......