Velká šestka - Obake Yashiki (2018) (epizoda)

Teda přiznám se, že jak moc jsem se na tento díl těšila, tak moc mě zklamal. S názvem dílu jako je Obake Yashiki jsem čekala, že se díl bude točit právě okolo našeho záporáka, ne že se bude jednat o slabý Halloweenský díl s okamžitě předvídatelným rozuzlením. Obyčejný průměr.

Velká šestka - Robotí zápasník (2018) (epizoda)

Sice mě Bot fighting nijak nebralo, ale tentokrát byl námět tak zajímavý, že jsem schopná překousnout i to. Závěr naprosto dokonalý, a i když jsem tušila, kdo za tím vším stojí už od začátku, přece jenom mě konec svou geniálností překvapil.

Velká šestka - Párova pomsta (2018) (epizoda)

Záporáka sice už známe, ale aspoň byl námět epizody zase trochu originální. Závěr po dlouhé době zase geniální, přiznám se, že mě rozuzlení opravdu zajímá a už se nemůžu dočkat na další díl.

Velká šestka - Velký problém (2018) (epizoda)

Konečně zajímavý námět a oni ho zase zkazí nesnesitelnou Karmi a stupidníma motivačníma kecama. Nechápu, proč se musí Hiro neustále chovat hůř než dítě ve školce a neustále se přetvařovat, když se Karmi objeví.

Velká šestka - Velká sedmička (2018) (epizoda)

Originalita se postupně vytrácí čím dál víc. Žádný nový záporák, "otřepané" tančící hysteky a ještě k tomu maximálně otravný Richardson. Normálně bych hodnotila jen jednou hvězdičkou, za závěr ale přidávám ještě jednu.

Velká šestka - Mini-Max (2018) (epizoda)

Až na to rozuzlení, kdy se systém zneškodnil sám "logikou" místo počítačového kódu, se mi epizoda vcelku líbila. Další díly skládačky se spojily a přiznám se, že jsem na rozuzlení opravdu zvědavá.

Velká šestka - Kapitán Slaďouš (2018) (epizoda) odpad!

Absolutní hrůza! Nejhorší díl celého seriálu, námět příšerný a "pointa" na konci dílu ještě příšernější. Takže Big Hero 6 jsou vlastně úplně stupidní a sami netuší, čeho všeho jsou schopní, dokud jim to nějaká pošahaná teenagerka nenapíše ve fan fiction. A ještě z ní pak udělají největší hrdinku. Odpad, a to rovnou dvojitý!

Velká šestka - Týden rivality (2018) (epizoda)

Obake je opravdu geniání záporák. Sice byl díl zase téměr bez akce, paradoxně mě to ale tentokrát nijak nevadilo. Atmosféra začíná houstnout a kousky skládačky do sebe pomalu zapadají. Tentokrát se dokonce i těším na další díl.

Velká šestka - Kentucky Kaiju (2018) (epizoda)

Konečně pořádná akce, zápletka skvělá. Zatím asi nejlepší díl, snad poprvé jsem se u sledování vůbec nenudila. Dějová linka s Obakem opět geniální.

Velká šestka - Malý Hiro (2018) (epizoda)

A bez zpívání, malých dětí a otravné Karmi by to nešlo? Námět mě sice bavil, bohužel ale převažovaly scény, které jsem musela dát rychloposuvem.