Skyfall (2012)

Je neuvěřitelné kolik se dá natočit kvalitních filmů na jedno téma s jedním hrdinou... Film supr to je zbytečné rozebírat, jediné co mě mrzí, že Danielovi prostě nesluší obleky =D sorry nemůžu si pomoct. =)

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Jsem maximálně spokojený. Od filmů tohoto druhu nelze očekávat žádné velké dějové zápletky (vždyť je to proboha pro děti) =) Pobavil jsem se, odpočinul si, zasmál se prostě dobrý =)

Ocelová pěst (2011)

Jakože jo =) , když pominu slabý scénář, poněkud velmi předvídatelný děj tak je to klasická rodinná popcornovka s vysokým rozpočtem. Taková pohádka pro mámu tátu a dítko na sobotní večer. Když nečekáte nic extra tak neurazí =)

Pod jednou střechou (2010)

Příjemná oddechovka, která rozhodně neurazí. Klasická linie, kde samozřejmě nechybí happy end, člověka pokaždé dokola zahřeje u většiny filmů tohoto druhu. =)

Prometheus (2012)

Možná když od tohoto snímku nebudete čekat víc než průměrné 3D efekty a přehlídku snad všech filmových klišé budete spokojeni. Pro mě pouze vyhozené peníze za film, který za nějakou dobu spadne do kategorie B. Bohužel...

Saw 2 (2005)

Velice brutální, velice předvídatelné, zmizela mrazivost prvního dílu. Vlastně zmizelo všechno to dobré co SAW udělalo tak dobré jméno. Myslím, že toto je přesně jeden z těch námětů, který si zasloužil zůstat u jednoho otevřeného konce...

Pařba v Bangkoku (2011)

Musím říct, že jsem čekal slabší kousek, ale ne totální kopii prvního dílu a ještě ke všemu méně vtipnou. Je to škoda, ale asi se nic jiného ani čekat nedalo po tom co tvůrci v prvním díle téma alkohol, drogy a amnesie dokonale vyždímali

Odcházení (2011) odpad!

Toto je bohužel přesná ukázka toho jak nemá vypadat film. Nemluvím tu o námětu, scénáři ani myšlence. Mluvím o tom, že tady se prostě jen divadelní jeviště proměnilo ve schody vily a z okna se vyhodilo o několik milionů víc než při šňůře představení. Zbytečně utracené peníze, zbytečný čas, zbytečné (ne)využití hereckých osobností.

Dokonalý trik (2006)

Škoda toho zmatečného přeskakování v ději, možná si tento film ale zaslouží být viděn alespoň 2x pro docenění všech jeho kvalit. Jedno tento film ale vyjadřuje již na poprvé naprosto precizně... msta dokáže být tou největší posedlostí.