Příšerný vlasy (2013)

Postava matky mi dosť liezla na nervy.. Inak som vo filme nejaký hlbší zmysel nenašiel.

Blázniví únosci (1999)

Zaplnilo prázdnu medzeru v mojom voľnom čase, ktorú by som možno radšej prežil inak.

Miami Vice (2006)

Pri filme som vtedy zaspal

Kurz sebeovládání (2012) (seriál)

Neprepnem, ale nepokladám to za nejaký klenot, trochu mi to pripomína, keď šiel seriál Joey, chýba tomu ten prvotný nádych.

Memento (2000)

Co jsem to chtel?... Tieto pocity celkom poznám, keď prijmem moc cannabinolu. Jednoduchý dej vyrozprávaný nechronologickým spiatočným spôsobom, a tak, koniec filmu je stred deja. Dúfam, že nikdy nestratím natrvalo pamäť.

Taxikář (1976)

New York v sedemdesiatych z pohľadu taxikára s napínavým dejom a dobrým výkonom DeNira.

Truman Show (1998)

Desivé, ale možno možné.

Mechanický pomeranč (1971)

Najviac ma očarila hudba, ktorá bola dokonalá, ale EWS u mňa ostáva na 1. mieste od Kubricka.

Zjizvená tvář (1983)

Spolu s filmom Mafiáni je tento film najväčšou antikampaňou na biznis s kokaínom. Zničený ostávam sedieť a hrá hudba tituliek. Tá hudba ma robí melancholickým a som smutný, za nešťastný osud Tonyho Montanu. Našťastie viem, ako neskončiť. Dúfam, že nikdy nezabudnem.

Pevnost Apačů v Bronxu (1981)

Prvý film, ktorý som so žánru blaxploitation videl ma veľmi oslovil. Prostredie Bronxu ma vždy priťahovalo a celý film vyznieva extrémne autenticky. Veľmi zaujímavé každodenné situácie policajtov Na tomto filme nenájdem nič, čo by sa mi nepáčilo. Jeden z najlepších policajných filmov, aký som videl.