• Rodinný
  • Fantasy

Přátelé - Hlavně nebýt sám (1995) (epizoda)

(Při čtení deníku pana Hackelse.) Joey: Hele, píše tu o mně. 17. dubna - nadměrný hluk. Mladý talián si přivedl slečnu. Chandlere, ty jsi tu taky. Chandler: 18. dubna - nadměrný hluk. Taliánův přihřátý spolubydlící přišel domů.

Přátelé - Správná rozhodnutí (1995) (epizoda)

(Mluví o Marcelovi, který vdechl písmenka.) Phoebe: Je v pořádku? Ross: Jo, doktor vytáhl káčko. Ještě našel M a O. Chandler: Myslíme, že chtěl napsat "mok".

Přátelé - Dvojčata (1995) (epizoda)

Ross: Tak nevím, jestli mě jen zkouší nebo se tak předvádí, prostě opičák se vymknul kontrole. Třeba on mi pořád maže hovory na záznamníku. No možná, že je to náhoda. Rachel: Ne, to dělám já. Ross: A jednou mi tři dny za sebou sebral noviny, než jsem je přečetl a počůral mi křížovku. Rachel: To já nedělám.

Přátelé - Náplast na smutek (1994) (epizoda)

Joey: Ahoj, lidi. Monica: Joey, co bys dělal jako omnipotentní? Joey: Patrně bych se zabil. Monica: Tohle nechápu. Joey: Kdyby mě sval lásky zradil, neměl bych důvod žít. Ross: Neví, co je omnipotentní. Joey: Ty už jo? Rossi, to mě mrzí.

Přátelé - Konečně ten pravý (1994) (epizoda)

Monica: Ahoj, kde je Joey? Chandler: Joey mi sežral žvejkačku, tak jsem ho zabil. Myslíš, že jsem neměl?

Přátelé - Joey není ve své kůži (1998) (epizoda)

Rachel: Když jsem dorazila, žádná Rachel Greenová na seznamu nebyla, zato tam byla nějaká Rachel Greepová. Phoebe: Aha, takže jste se seznámily? Rachel: Ne, žádná neexistuje, ale tamta holka nás zaslechla a mlela: "Já jsem Rachel Greepová!" a oni ji pustili. Monica: Takže jsi jí dala facku? Rachel: Ne, to už byla vevnitř. Pak ale ta babizna za mnou chtěla ukrást můj deštník, tak to slízla.

Přátelé - Chandler v bedně (1997) (epizoda)

Monica: Jo, jen mě suďte, ale kdo si vzal lesbičku, zdrh' od oltáře, zabouch' se do teplouše, hodil holce do ohně dřevěnou nohu a kdo žije v bedně?

Přátelé - Domeček pro panenky (1997) (epizoda)

Joanna: Zavolal? Rachel: Bohužel. Joanna: Proč, proč? Řekl, že zavolá, tak proč nevolá? Sofie: Třeba má strach z chytré, mocné a úspěšné ženy! Joanna: Vylezla bys laskavě z mýho zadku?

Přátelé - Hráči pokeru (1995) (epizoda)

Joey: Prostě neznáme žádnou ženskou, která umí hrát poker. Monica: Prosím tě, to je tak chabá výmluva, prostě je to typická mužská odpověď. Ross: Pardon, umí to některá z vás? Holky: Ne! Rachel: Můžete nás to naučit? Kluci: Ne!

Přátelé - Holka nebo kluk? (1995) (epizoda)

Chandler: Rossi, fakt jsi četl všechny ty knížky o dětech? Ross: Jo, strč mě do libovolný dělohy bez kompasu a vždycky najdu cestu ven.