• Rodinný
  • Fantasy

Lovec: Zimní válka (2016)

Emily a Charlize jsou kočandy! To je důvod proč dávám 2 hvězdičky. Něco málo o můvíčku. Znáte ten song: "Tenhle příběh je sračka, ať visím, jestli Vám budu lhát. Já jsem viděl tři děvky v filmu a od dnešního dne je nemám rád. Vždycky měly jen zlost, i když jsem hluboko v kalhotách něco jen měl. Nikdy neměly pochopení a já se s nimi prát věčně musel. Když si zrzavou Džesku nabrnkne svalnatej Chris. Tak na něj ty dvě mindy další pošlou plnou várku Syfilis. Pak celej den všude chodí a chrání malá velká zvířata. A to prostě jenom proto, že mu věky nerozepla žádná pinda kaťata." Ták děti, vyčůrat, pomodlit a spát.

300: Vzestup říše (2014)

Ale kdeže. Tohle je starořecké porno. Svalnatí borci s kudličkama v rukou a nad nimi DOminantní Evča. To je BigBang GangBang jak vyšitej. Takže jakýpak copak. :) Tohle se musí líbit všem. Dobře - lesby možná zapláčí!

Zhasni a zemřeš (2016)

Milý deníčku. Jmenuji se DianaKobzanová a chrápu s hokejistou, protože má zaprvé prachy a zadruhé má prostě prachy. Svět ale nebyl vždy tak růžový. Vyhrála jsem soutěž NejohavnějšíGesicht v ČR a dlouho jsem nemohla najít někoho, kterému bude záležet jen na mém těle a ne na tom, jak vypadám o půlmetrů výše, než u pupíku. Byla jsem zoufalá, lidi se mi smáli, že jsem vysoká a ohavná. Skrývala jsem se. Nechodila mezi lidi. Často jsem se dívala do zrcadla, zda-li je to pravda, že jsem tak ošklivá. Raději jsem vždy zhasínala ledku. Ale pak se můj život otočil o 20milionů dolarů a já začala být se svým obličejem spokojená. Shlédněte můj nový autobiografický snímek "DollarsOut!". Hezký den vaše Dianka ze zá(moří)hrobí! :)

Den nezávislosti: Nový útok (2016) odpad!

Tenhle film je dokonalý Psycho od AlfredaHitchHardCocka! Vlasatej zfetovanej mudrc si povídá s bílou koulí. Nabušenej SchwarzenNegr bojuje za křováky proti křovákům. Prezidentka JůEsEj chcípne během úvodních minut - rada pro Hillary - vzdej to radši, chceš-li žíti déle. Roland jistojistě zestárl o 20 let a na tom filmu je to znát. Ale oceňuji, že se snažil býti prorokem a do role PresidentUSA nasadil dámu. StrýčekDonald určitě nebyl na Premiéře! Ještě, že má ta Amerika TurboBusy! 35%

Legenda o Tarzanovi (2016) odpad!

Letos drží všechny primáty při sobě Mauglí! ZanTar s HarleyQuinn si ani neprcnul - doslova. Jsem ještě velkorysý, když dám 45%.

Mělčiny (2016)

Možná pokus o remake fenomenální série Jaws. Ono to do značné míry je pokus nemarný. Na jedné straně nic netušící občané, kteří se vydávají face2face vlnám a na straně druhé ztracená SharkAss, která se vydává rapovat do jiných vod, než by měla. A co se stane? BlakeLively se její rap moc nezamlouvá a tak vymýšlí pomocí vychytávek LádiHrušky všemožný způsob, jak jí odtud odehnat. Nepovede se jí to, ale SharkAss si z jejích počinů rovnou sedla přímo na Gesicht. Takže jo - thriller fajn, žralok fajn, hudba fajn, Blake moc fajn. 4 hvězda!

Hardcore Henry (2015)

Bomba! 3D gamesa se vším všudy! Úplně jsem měl touhu vzít do ruky myš a pařit za Henryho a ničit a ničit a ničit! V Rusku je možné všechno, a je tam možné natočit šílený film ála Tarantinovka. Pochvala do Putinovského kraje ...

X-Men: Apokalypsa (2016)

A já se bál, že to spadne kvalitou dolů tempem jako když Contador sjíždí MontBlanc na bicyklu. Nespadlo to ani trochu. Je pravda, že nepřijde nic nového. Klasický styl - nic nic nic, akce akce akce, nic nic konec. Vypněte mozky a kochejte se sexappealem Jennifer a Rose. X Men nezklamali! Snad ani nezklamou dále!! PS: Hrozně mě bavil tuten záporák. Mít high skill a vládnout světu to už tu bylo, ale mít high skill a nechat se ovládnout SansouStarkovou? Milé překvapení!! :D

Den nezávislosti (1996)

Na svou dobu jsou triky opravdu vydařilé. Připomínalo mi to chvílemi, jak kdyby pánové filmaři používali stejné záběry jako ve StarWars. Hodnotím kladně. Navíc soundtrack opravdu zdařilý :)

Želvy Ninja 2 (2016)

:D Já ty želvíky žeru. Ne kecám - Megan je vážně kost a kdyby nebylo jí, tak by to asi nestálo za to. Zas pořádně ujetý!! Krang alias záporák naprosto fantastický. A ti dva dementos kriminálos? Pecka ten film. :)