T.M.A. (2009) odpad!

96 minut ztraceného času. Horor? Mysterióznost? Napětí? Dost vtipné...A třešničkou na dortu byli nahé scény laciných slečen. Čím by jinak tento film upoutal, že? Trapné ''jakože lekací a strašidelné scény'', stupidní dialogy a o těch ''jakože hereckých výkonech'' nebudu ani raději vést řeč. Někdo by těm Čechům (a Slovákům) měl říct ať netočí filmy. Ostuda kinematografie!

DOA: Na život a na smrt (2006) odpad!

Jakožto velká fanynka a hráčka Dead or Alive série jsem si nemohla nenechat ujít také jeho filmové zpracování, doufajíc že by tento film mohl být aspoň z polovic tak úžasný jako Mortal Kombat (to mi nikdo nevymaní mou myšlenku, že MK je nejúžasnější, když člověk na něčem vyrůstá tak s tím sroste). Ale tohle je taková pi*ovina, že jsem se nemohla dočkat konce! Vše bylo špatné, nelíbilo se mi zpracování, myslela jsem si, že se dívám na nějaký rodinný disney film (jen tam nehráli pejsci, ale sympatické herečky - snad jediné plus??). Kdybych musela se podívat na tento film opět, tak raději strčím hlavu do záchodu.

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

Adkins je úžasný herec, ale ne v hlavní roli tohoto filmu. Když se poví Univerzální voják tak mi přijde na um van Damme a Ludgren. Nebyli v hlavní roli a to mě zklamalo. To je jako ve filmu Rocky by Sylvestra a Talií dali do vedlejších rolí - nepředstavitelné. Film byl vesměs nudný, občas jsem se ztrácela v obraze a podruhé bych ho vidět nechtěla. Jedna hvězdička za to, že Adkins je prostě úžasný, Ludgren borec a van Damme (i když tam promluvil za celý film snad jednu větu) můj oblíbenec.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Když se podívám na tento film teď, v téhle moderní době filmů, plno efektů a počítačové grafiky, je mi velice úsměvné se dívat na ty ''efekty'', ale je to film mého dětství a mě se neokouká nikdy. Je to skvělý film a úžasná hra!:)

Fighter (2010)

Deset nominací? Divila bych se už jen za jednu. Sociální drama o crackovém feťákovi a o prapodivné rodině, která to nemá zcela uspořádané. Nesympatičtí herci, o boxu a hudbě raději nemluvím. Promarněné dvě hodiny...