Muži, co zírají na kozy (2009)

Po pár minutách filmu jsem si myslel, že si ze mě George Clooney snad dělá srandu (stejně si to asi říkal Ewan McGregor :) ) a taky jsem se při filmu docela zasmál. Postupně mě ale přesvedčil, že má asi pravdu, a že opravdu umí používat sílu telepatie. Trochu odlehčený způsob, jak je také možné se dívat na americkou armádu.

Sejmout zabijáka (2011)

Nejdříve vypadal charizmatický Danny Green jako klaďas, za kterým půjde každý obyčejný irský dělník, ale po krátkém čase, kdy okusil spolupráci s mafií, krádeže a vraždy, se už stává spíše čestným mafiánským zabijákem, který nemohl dopadnout jinak, než jak dopadl. Díky ctižádosti a pýše zděděné po svých keltských předcíh je oblíbený u svých blízkých, avšak své mafiánské bose začíná brzy přerůstat a stává se pro ně velkým trnem v oku. Řekl bych, že Ray Stevenson ztvárnil postavu Dannyho celkem dobře a nebyl pro mě před tímto filmem zvlášť známý. Trochu silnější Val Kilmer nezklamal, ačkoliv se ve filmu tolikrát neobjevoval a Christopherovi Walkenovi prostě postavy záporáckých bossů sedí.