Město podivínů (2018)

Nedajte sa odradiť prvou polovicou filmu, z ktorej budete totálny jeleň, od druhej polovice už začínate chápať súvislosti, no a záver je nášup jak lusk!

Irčan (2019)

Preboha, čo mala znamenať tá CGI krv?! Na režiséra takého rangu je to poriadna ostuda!

Treadstone - The Cicada Protocol (2019) (epizoda) odpad!

Milé dievčatá... je totálne absolútne abnormálne fyzikálne nemožné aby 50kg korejská bábika ujebala metrákového chlapa a ešte ho zdvihla s pravačkou. Už mám týchto ženských kravín po krk.

The Mandalorian - Kapitola 2: Dítě (2019) (epizoda) odpad!

Buzeranti pindajúci na krátku stopáž prvej časti - takáto bude každá, kokoti! A za ten čas si ho stíhate aj vyhoniť?! Zámerne píšem kokoti, lebo nepoznám jedinú ženu, ktorá by si toto spolu s vami pozrela!

Ve službě (2019)

Záver na cintoríne z kategórie WTF, ale ináč sympatickí herci a slušne odsýpajúca akcia. Pripomenulo mi to The Cell, ale bez toho mindfucku.

Bídníci (2018) (seriál)

V ktorom paralelnom vesmíre opísal Hugo Javerta ako negra?! Čo bude nabudúce... čierny Monte Christo, alebo Muž so železnou maskou?!

The Mandalorian - Kapitola 1: Mandalorian (2019) (epizoda) odpad!

Disney zrejme zverilo realizáciu tohto čuda ASYLUM Studios. B-ečkové efekty, totálne nezaujímavý pilot. Zaujímalo by ma, kam sa podel toľko sľubovaný mega tučný budget seriálu! A čo znamená tá piča na prsiach... pripomína mi to Schumacherovho Batmana, keď mu dal na pancier bradavky... Toto je ozaj len pre masturbátorov SW!