• Krátkometrážní

Kameňák 2 (2004)

-„Ta skleróza to je hrůza nic si už nepamatuju. Ani jestli jsem bojoval v 1. nebo 2. světové válce!“ -„To já bojoval ještě v té první. To vim. Ale nevím jestli jsem dostal kulkou mezi lopatky nebo lopatkou mezi kulky.“ Ale nevím jestli jsem dostal kulkou mezi lopatky nebo lopatkou mezi kulky. Návrat hovadín aneb repete chujovín. To fakt sa nehanbíte chŕliť odpadmi? Jój česko-slovensko je strašne nevtipný a pokrytecký národ. Zahoďte presudky a starecké maniere, zavolajte si k sebe partiu kamarátov, kúpte pivko a rehocte sa.

Kameňák (2003)

-„Dědku, to musíš kouřit jednu za druhou?“ -„No bábo musim, přece si jich nenarvu do pusy všech dvacet!“ Jeden z najhorších filmov? Jedny z najnevtipnejších vtipov? Nehrozí. Kameňák je podcenená a umelo vytlačená zábava s trafenými českými hercami. Každých 30 sekúnd sa vášnivo zasmejem alebo aspoň tlesknem po čele, čo je neklamným znakom toho, že o trápení, odpore či nedajbože nude sa nemôžem baviť.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Gag za gagom.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Ty vole, čo ten pako dokáže predviesť za poldruha hodiny je úžas. Televízny seriál bol lepší, no nič to nemení na fakte, že máme pred sebou obrovskú zábavu od Rowana Atkinsona.

Dr. Dolittle 2 (2001)

Ako sa kotia medvede? Tak ako bezduché sequely - bezducho. Našťastie sa vám to moc vtierať nebude a Archie bol veľmi milý spoločník. Mať väčšiu záhradu, tak si ho sto-pro vezmem.

Dr. Dolittle (1998)

Možno otrepané, klišé, a trápne otrepané kliše? Skúsim to opísať stručne. Eddie je vtipný, má zlatých potomkov a milú ženu; (našťastie toto nie je zápletka) ja milujem zvieratá. Zlatunké, milé a rozprávajúce milučké, a zlatunké zvieratká.

Showtime (2002)

Špekulácie o tom, či nájdeme kvalitný materiál sú bezpredmetné. Klasický rodinný televízny večer so sympatickými hercami. A moja mama zaspala určite prvá. Ja jej to však nebudem zazlievať.

Bláznivá školka (2003)

Jasné, že to bola tuposť najspektrálnejšieho zrna. Ale mi nevravte, že to šlo s deckami lepšie Arnoldovi.