365 dní: Ten den (2022) odpad!

Přála jsem si, ať do místnosti přijde otřesnej herec s plastovou pistolí a střelí mě do hlavy, až umělá krev bude stříkat ve zpomaleném záběru... Ke konci už to ani směšný nebylo. Asi i porno má lepší dialogy.

Králova dcera (2022)

Přenádherné kulisy vypadají směšně díky příšernosti všeho ostatního. Jedna * za Kayu.

Gangy z Birminghamu - Zlato (2022) (epizoda)

Všechna sranda stranou. Šestá série je velmi temná, ani na chvíli nás nenechá oddechnout. Jsem zklamaná z postavy Gina Gray. Anyu mám ráda, ale tady působí příšerně nepřirozeně. Postava je plochá a nedává smysl.

Cizinka - Oddanost (2022) (epizoda)

Ze seriálu se nám stala americká idylická nuda. Claire sype jeden medicínský nesmysl za druhým. Jediný důvod, proč na něj ještě koukáme je, že nám postavy přirostly k srdci...

Euforie - Divadlo a jeho dvojník (2022) (epizoda)

Oh c'mon! Není hezký nechat nás takhle viset, Same! Epizoda obsahovala tak nějak všechno, ale poprvé mi to nevadilo. Bylo tam dovysvětlení, něco z minulosti, lehký posun vpřed, smutek a super vtipný číslo Nate-gay (nasmála jsem se). Konečně dostala prostor skvělá Lexi. Téměř úplná absence Jules tomu jen pomohla, její postava mi začala být extrémně nesympatická. Vztah Cassie-Nate mi nepřijde úplně věrohodný. Maddy a Nate měli nepopiratelnou chemii. S Cass mi to přijde trochu jako: "Miluju tě, protože to rejža řekl." Snad ještě ve finále dostane logiku.

Euforie - Drink před válkou (2022) (epizoda)

Smutná epizoda... Chyběl tomu hlubší message, než jen "cool" sestřih sekvencí. Postava Cassie dostala rozměr.

Vikingové - Otčina (2017) (epizoda)

Na Vikingy pěkná bitva, Ivar v ní byl super. Jen nechápu, proč jsou tu Angličani pokaždé tak takticky mimo. Bylo by fajn, kdyby pohani měli pro jednou opravdového soupeře.