Před soumrakem (2004)

Natocit druhy dil neceho co se neda vylepsit je blahvy cin a preci se tak da ucinit. Jde o to byt jeste uvolnenejsi a za upnylych devet let vnimat svuj zivot a svet kolem sebe. Oba predstavitele predvadeji opet takrka divadelni vykon, diky dlouhym zaberum bez strihu kamery vynika jejich prirozenost a cely film se tak priblizuje skutecnosti. Pariz dotvari skvelou kulisu a zaverecna scena, ktera dava divakovi volbu at si sam dotvori konec ci pokracovani pribehu jen podtrhuje paradni dilo.

Mariňák (2005)

Tezko se mi na tomhle pohledu do satni skrine valky v perskem zalivu hleda chyba. Skvely Jamie Carr a nejen on, je velmi presvedcivy a jasne prokazuje, ze ma nadeleno. Az diky tomuhle filmu jsem si uvedomil, ze valka neni jenom od zacatku do konce boj o holy zadek, obcas muze trvat jen 4 dny, 4 hodiny, 1 minuta. I presto, ze se tenhle film temer cely odehrava blizko bitevniho pole zadny Black hawk down se nekona, presto i nepritomnosti akce taha za pacesy.

Hudson Hawk (1991)

Humor - levy hak, strelene napady - pravy hak. A pribeh je ko.

Hráči (1997) (seriál)

Skoda ze tenhle serial televizi profrcel jako vlak Hosticema. Hodne jsem se bavil nad vychytanymi dily.